Faturasız Türk Telekom Şimdi Senin Zamanın Kampanyası 25 Türk Lirası

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Türk Telekom Şimdi Senin Zamanın Kampanyası 25 Türk Lirası
Türk Telekom kadınlara özel şimdi senin zamanın kampanyası kapsamında haftalık 25 TL üzeri yükleme yapanlara kadınlara her yöne haftalık 1 saat konuşma ve 2gb sosyal medya paketi hediye ediyor.

Türkiye`nin lider iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, başlattığı yeni kampanya kapsamında, kadın müşterilerine aylık tek seferde yapacakları 25tl yükleme karşılığında hem her yöne haftada bir saat konuşma, hem de aylık 2gb sosyal medya paketi birden hediye ediyor. “Şimdi senin zamanın` sloganıyla hayata geçirilen kampanyanın sosyal medya paketi kapsamında whatsapp için 1gb, facebook ve twitter için 1gb olmak üzere aylık toplam 2gb cepten internet paketi hediye ediyor.

Turk Telekom`un faturasız tarifelerini kullanmakta olan veya faturasız tarifelerinden birine yeni geciş yapan tüm kadınlar, kampanya kapsamında artık doyasıya konuşurken, sosyal medyada da diledikleri gibi vakit gecirebilecek. Kampanyada her yöne bir saat konuşma, her hafta 13.00 ve 14.00 saatleri arasında geçerli olurken 2gb data paketi 30 gün sureyle kullanılacak.

Hediye sosyal medya kampanyası`ndan faydalanmak isteyen kullanıcıların `sosyal paket` yazarak, ücretsiz konuşma faydasından yararlanmak isteyen kullanıcıların ise `heryone dk` yazarak 5555`e mesaj atmaları yeterli olacak.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buhara15

Buhara15

Üye
Selfy üyeleri faydalanamiyor. Klasik türktelekom saçmalıkları yine..
 


Üst Alt