Türk Telekom mobil ödeme


hussky

hussky

Üye
Ben daha once play storedan alısverıs yapmıstım 2-3 kez.. sımdı play store odeme yontemlerıne baktıgımda hıcbırsey cıkmıyor.. TT yi secince mobil veri yada wifi agına baglı olmanız gerekıyor dıye sacmalıyor... Musterı hızmetlerını aradım sistem otomatık olarak belirliyor alisverıs kotanızı bu ay size vermemıs diyerek iyicve sacmaladı.... Varmı bilgisi olan
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt