Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL indirim kazanın

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Kampanya, 05.03.2021 - 05.04.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında, Vodafone Mobil Ödeme ile Google Play’de yapılacak ilk alışverişte 20 TL’ye kadar indirim kazanılacaktır.
Kampanyadan, son 3 ay içerisinde Vodafone Mobil Ödeme ile Google Play’de işlem yapmamış kullanıcılar faydalanabilir.
Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir harcama limiti yoktur.
Google Play’de Vodafone Mobil Ödeme ile ödeme yapabilmek için, Google Play uygulamasında Menü’de yer alan “Ödeme Yöntemleri” bölümünden Vodafone Pay-Mobil Ödeme tanımını yapabilirsiniz.
Kampanya, Google Play Store’da yer alan tüm ücretli uygulama, oyun ve abonelik satın alımlarında ve uygulama içi harcamalarında geçerlidir.
NOT:Vodafone Mobil Ödeme kullanımlarında 3 aylık olacak şekilde üyelik hizmet ücreti 3,99 TL alınmaktadır.
 
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387, Mesut Aktaş ve TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt