Faturasız Türk Telekom 'Faturasız Paket' Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Türk Telekom 'Faturasız Paket' Önerisi
Merhaba, Türk Telekom Faturasız hattım için, Paket önerirmisiniz? Maximum 35 ₺ olabilir.

Paket, 4 - 3 GB arası internet içerebilir. DK'nın az olması önem arz etmiyor.

• Bu arada Numara taşıma veya Yeni Hat yoluyla olan ücretler'den yararlanamıyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bende arıyorum, mevcut abonelere hep dandik tarifeler var Bunun için vodafona geçip tekrar telekoma dönüp 27 tl 8 gb yaz fırsatına geçmeyi düşünüyorum :oke:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
Aynı şeyi bende düşünüyorum. :hmmm
Bende düşündüm ama son 90 gün içerisinde Turk telekomdan geçiş yapmış olmayanlar diyor tarifede yani Vodafone geçsek 90 gün sonra Turk Telekoma dönmek lazım :) O zamana kadarda yaz biter ortada kalırız :)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bende düşündüm ama son 90 gün içerisinde Turk telekomdan geçiş yapmış olmayanlar diyor tarifede yani Vodafone geçsek 90 gün sonra Turk Telekoma dönmek lazım :) O zamana kadarda yaz biter ortada kalırız :)
90 günden eminmiyiz

kadikoy

kadikoy

Üye
mobilist 5 gb paketi :250dk+1000sms+5gb 33 tl
selfy sosyal media paketi :750dk+5000sms+3gb 35 tl
2 paket buldum umarım işine yarar .

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve TheNightMare.
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
90 günden eminmiyiz

Eminim :( detaylarda şöyle yazmakta;
Paketten yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
mobilist 5 gb paketi :250dk+1000sms+5gb 33 tl
selfy sosyal media paketi :750dk+5000sms+3gb 35 tl
2 paket buldum umarım işine yarar .
Umarım, Numara taşıma yolu ile veya yeni hat sahiplerine sunulan, ücretler den değildir.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Vodafone'a taşı numaranı bence 8gb internet 39 TL 750 dk internetten başvuru yaparsan eğer 2 gb 3 ay hediye veriliyor ve de yaz boyunca 2 gb hediye veriliyor

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone'a taşı numaranı bence 8gb internet 39 TL 750 dk internetten başvuru yaparsan eğer 2 gb 3 ay hediye veriliyor ve de yaz boyunca 2 gb hediye veriliyor
Bu gidişle bundan sonra her 6 ayda bir Numaramı taşıyacam. Her operatör de fiyatlar, yeni gelenlere göre tekrar hesaplanıyor. Buda sürekli olarak numara taşımaya davetiye çıkarıyor.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve musleysa