Yardım Tüm htc modellerinin yazilimsal sorununu bu başlikta çözüyoruz..

Sponsorlu Bağlantılar

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Tüm htc modellerinin yazilimsal sorununu bu başlikta çözüyoruz..
Merhaba arkadaşlar.bu başlıkta htc nin adroidli tüm versiyonlarinin yazilimsal sorunları çözmeye çalışacağım.cozemediginiz yapamadığınız herseye elimden geldiği kadar yardımcı olmak için burdayim.Bir yorumunuz yeterli..
Keyifli forumlar. :)

celilcemre

celilcemre

Üye
htc desire 500 format attım, hata verdi. Tekrar tekrar attım. Yedekleme başarısız. Artık kullanamıyom. Telefoncu anlamıyor. K.w.k göndermeye karar verdim. Ne yapabilirim.

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın hic acılmıyormu kardeşim.ekranda ne gibi bir hata alıyorsun?

crowdet

crowdet

Üye
Htc desere 310 hafiza sorununun cozumu var mi

Luck Star

Luck Star

Üye
HTC One M7 var ses kaydederken mikrofon 10 metreden bile ses alıyor ancak birini aradığımda sadece ağzıma yapıştırınca ses gidiyor sorun nedir 4.4.2 yüklü şuan.

managert

Üye
merhaba arkadaşlar
yaklaşık 3 4 ay önce iki tane desire 500 geçti elime bir tanesi htc yazısında kalıyordu diğeride acılıyor fakat sureklı hatalar verıyordu hata raporu gonder vs. diyip cıhaz kılıtlenıyordu. ben bu iki cihazında kılıtlerını kaldırıp rom yuklemesı yaptım ROM_Z4_U_JB412_SENSE50_HTC_Europe_1.34.401.1_hBoot_1.03
romu yukledım aradan 1 ay gecınce cıhazın bır tanesı geldı cıhaz tekrardan htc de kalıyordu tekrar aynı romu yukledım cıhazı actım verdım sahıbıne
aradan bıraz zaman gectı dıger cıhazda geldı cıhaz acılıyor htc de kalıyordu onada rom yuklemeye calıstım fakat yukleyemedım bu esnada ıkıncı kez rom yukledıgım cıhazda gerı geldı aynen oda htc de kalıyor ve acılmıyordu sımdı ıkı cıhazda beklıyordu bende ıkı cıhazda suan hıc acılmıyor sarja takıyorum ısık yanıp sonuyor ve cıhazlara tekrar rom atmak ıstedıgımde sendıng yazıyor ve cıhaza ulasılamıyor uyarısı alıyordum usb drıverları hersey yuklu bı sorun yoktu

efsane123

efsane123

Üye
htc d826d htc ekranında kalıyor acılıp kapanıyor