TÜM ÇİFT SİM KARTLI ÇİN TELLERE USB ve BLUETOOTH dan İMEİ ATMA ve PC Suvit Setuplu

Sponsorlu Bağlantılar

gezegen3435

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

:yuru

• Beğen
Tepkiler: alex001 ve cepdoktoru4763

tamer04

Üye
link yok

06Nurettin

Üye
benim telefon hem usb ve bluetooth ile bağlanmaya kalktığımda sadece usb bellek olarak görünüp,com.port bağlantı noktası görünmüyor onun içinde o şekilde bağlanmaya kalktığımda bağlanamayıp "disable sleeping mode fail " uyarısı çıkıyor..bendeki 3 simli çin malı nokia 6120c model telefonun com.port bağlantısı nasıl olacak..?

hacker_bigboss

Üye
s.a şimdi herkesin sorunu çözülmüş ii tamam ama benim sorun çok zor heralde bu senin programla olmaz anlasılan çin malı nokıa c5i diye bir tel var bende com portu saglamıyor buluturla veya usble yani com portu yok teli heralde nasıl baglantı kurup ımıeı atacagım bu tele yardımcı olursanız çok sevinirim...

bozeras

Üye
teşekkürler

kingcrap

Üye
saol

badeci

Üye
emegine saglık saol arkadas

tesekkurler ellerine saglık

ERDAL_61

Üye
tsk

1981murat

Üye
teşekkürler

seyhundu

Üye
gerçekten muhteşem bir paylaşım üstad ama bende bir sorun var port olarak okutuyorum imeilleride görüyor yeni imeilleri yukluyorum sonra tl de bağlantı kesildi diyor tekrar deniyorum port bulunamadı hatası veriyor bluetooht cihazımı tekrar yukluyorum tl de aynen yine aynı şekil oluyorr once goruyor sonra kesildi diyorrr. yardım et üstad F1

Tmam tamam ustadım tl kapatıp açtım her iki imeilde aktif olduu yuppi emeğine sağlık tşk

zeynepsaracoglu

Üye
programı kurdum com portunu da görüyor bilgisayar ama imei kopyalarken com port başarısız diyor n eyapmam lazım

matrax007

Üye
Eyw güzel paylaŞm

musdi60

Üye
YİNE KİMSEDEN SES YOK DEĞERLİ YETKİLİ Bİ CVP WERİRMİSİN İMEİ Write fail uyarısı çıkıyor bnde blue tutla değiştirmeye çalışıyorum deiştirme programını açıyorum readimei1 ve imei2 ye tıklıyorum telefonun imei leri orada qözüküyor sonra soldaki kutuya yeni imei yazıyorum wirite imei yi tıklıyorum bekliyor sonra İMEİ write fail uyarısı çıkıyor değişmiyor neden acabaaa değiştirirken benim imei 1 klonlanmış sadece bire yazıyorum 2 boş kalıyor YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :(:(:((:

dogankaya21

Üye
teşekkürler

ozer25

Üye
imeil kapanmadan atmıyoruz demi sansung m8800 var ona atabilirmıyız

pasabuken

Üye
nerde bu indirme linki

newalmazi

Üye
teşekkürler arkadaşlar paylaşomınız için

----------Eklendi @ 15:18:52 ---------- Yazıldı @ 14:46:42 ----------

evet teşekkür

del47100

Üye
teşekkürler

dawnn

Üye
YİNE KİMSEDEN SES YOK DEĞERLİ YETKİLİ Bİ CVP WERİRMİSİN İMEİ Write fail uyarısı çıkıyor bnde blue tutla değiştirmeye çalışıyorum deiştirme programını açıyorum readimei1 ve imei2 ye tıklıyorum telefonun imei leri orada qözüküyor sonra soldaki kutuya yeni imei yazıyorum wirite imei yi tıklıyorum bekliyor sonra İMEİ write fail uyarısı çıkıyor değişmiyor neden acabaaa değiştirirken benim imei 1 klonlanmış sadece bire yazıyorum 2 boş kalıyor YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :(:(:((:

Aynı sorun bende de var elimdeki nokia telefonlardan bi kaçının imei ni denedim tertemizler yine de fail verio :S

Heraklis

Üye
saol kardaş

Üst Alt