Duyuruyu Kapat

Tüm androıd yazılımlı telefonların ımeı değiştirme yöntemi!!! Denendi

 • 2 Şubat 2012
 • 391373 Okunma
 • 116 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. teşekkürler deneyeceğim :)
   


  Yazan: topaloglu321
 2. Merhabalar;
  Çin'den bir telefonlu tablet getirttim. İmei değiştirme yada kayıt ettirme gibi herhangi bir işlem yapmadım. Doğrudan Türkcell hatlı simkartımı taktım ve kullanmaya başladım. Dediğim gibicihaz doğrudan Çin'den geldi. Bu durum normal midir? Acaba imei ile ilgili sorun ileride mi karşıma çıkacak yoksa bir sorun yok olarak mı algılamalıyım?
   
 3. Ilerde muhtemelen 1 ay sonra bilgilendirme Mesajı gelir imei kayıtlı değil diye
   
 4. Teşekkür ederim, peki bu durumda uyarı gelmeden ne yapmamı önerirsiniz? Cihazın imei'ini kayıt ettirme şansım var sanırsam. Yada eski cihazın imei'ini buna verme şansım var mıdır hala?
   
 5. arkadaşlar ben arabistandan s3 mini ve s3 getirdim s3 ü pasaporta işlettik ama s3 mini yi ne yapacağım bilmiyorum bu yontemi denesem olurmu lütfen yardımcı olun :( (not teller orjinal)
   
 6. hocam peki imei değiştirdik diyelim, daha sonra telefona orjinal romu geri yüklediğimizde ya da yeni rom attığımızda imei'de bir değişiklik oluyor mu?
   
 7. İyi Günler.
  İ(8320 model telefon aldım. Birkaç gün önce imei numarasının klonlandığına dair mesaj geldi. Bu yöntemi denedim. Değişmedi. Program ile yüklemek istedim. Değiştirme butonu aktif değil.
  Ne yapabilirim. s1307.hizliresim.com/1c/j/qbz5h.bmp
   
 8. elimde orjinal bir s3 mini var yanlız imeisi dandik bir simense ait dolayısıyla 3g hızında etkileri oluyor bana ait daha iyi bir telefonun imeisini çakmak istiyorum ama hiç bir kod işlemiyor google playdan mtk indirdim oda iş görmüyor hatta çin malı telefonlar için olan uygulamalara fln baktım gene olmadı bu yöntemde fıs su yazıyorum izin alıyo imeiyi giriyorum birebir koduyla fln tık yokyardım edin ya
  ---
  Bu arada herşey çalışıyor sadece net hızını bozuyo sıkıntı o zaten
   
 9. sim kart üzerinden nete girdiğin zaman uyarı gelecektir bende öyle olmuştu
   
 10. arkadasım ben yeni bır rom yukledim. bu yeni romda ımeı yok. dediğini yaptım hatada almadım. telefonu yeniden baslattım ama olmadı. neden?
   
 11. Konuyu açan arkadaştan rica tüm cihazlar başlığı değişsin çünkü sadece MTK cihazlar için oluyor hiç biri Snap Dragon veya diğer orjinal cihazlar olmamış . Konu tüm MTK cihazlar için imei değiştirme olmalı . Her konuya bakan ilk önce seviniyor sonra bütün konuyu mecburen okuyor ama olay hep MTK .
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 12.  
 13. adresinde mtklı akıllı telefonlar için anlatılmış linkler video açıklamasında var. Bana gelen iki teleonda denedim yükleme başarılı oldu.
   
 14. Merhaba acaba bu yöntem orjinal s4 içinde faydalı olurmu ıraktan aldığım s4 içinde imei değiştirebilirmiyim
   
  Samsung ile gönderdi
 15. Sevgili arkadaşlar firlandiya'dan orjinal huawei P8 Lite getirteceğimde pasaport olmadığı için imei attırma yoluyla halletmeyi düşünüyordum fakat soyle birşey okudum nette. Imei klonlama yapılan telefonlar güncelleme bildirimi vermiyormuş pc yoluyla yapılıyormuş. Yapıncada şebeke gidiyormuş tekrar yeni imei atılınca sağlam çalışmıyormuş. Bu konuda yardımlarnizi bekliyorum bugün siparişi vermem şart çünkü
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2017 - 02:52