Tüm androıd yazılımlı telefonların ımeı değiştirme yöntemi!!! Denendi

Sponsorlu Bağlantılar

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
Tüm androıd yazılımlı telefonların ımeı değiştirme yöntemi!!! Denendi
Evet Arkadaşlar daha önce mtk6573 işlemcili telefonlarda imei değiştirmeyi anlatmıştım.Sıra geldi tüm android yazılımlı teller için imei değiştirmeye.

Öncelikle telefonunuzu root yapmanız gerekmektedir.Ardından markette veya internette kolayca apk sını bulabileceğiniz "Terminal Emulator" uygulamasını indirin ve kurun
Uygulamaya girince karşınıza mavi ekran çıkacak önce oraya su yazarak enterlayın ve superuser olarak programı kullanmaya başlayın.Örnek olarak yazacağımız imei şu olsun

123456789012345

Şimdi aynı yere aşağıdaki kodu yazıp enterlıyoruz bir hata almamışsak teli kapatıp açıyoruz ve yeni imei hayırlı olsun.

IMEI 1 için

echo 'AT+EGMR=1,7,"123456789012345"' >/dev/pttycmd1

IMEI 2 İçin

echo 'AT+EGMR=1,10,"123456789012345"' >/dev/pttycmd1

• Beğen
Tepkiler: Blue023, haval1984, mhasqara ve 8 diğerleri

hotlock

hotlock

Üye
çin malı teller içinmi bu ?

selami023

Üye
çin üretimi android ismindeki cihaz için anlatılmış sanırım ama yeri burası değil android kullanıcıların kafasını karıştırabilir...

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
hayır bütün android işletim sistemli telefonlar için milletin kafasını bulandırmayın

• Beğen
Tepkiler: By.zKn

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
güncel

culfam

Üye
merhabalar bende mtk6573 android işlemcili çift hatlı telefon var yukardaki söylennenleri yaptım ama hiç bir degişiklik olmadı.

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
teli kapatıp açtığınızda deeğişmedi mi imei?

culfam

Üye
hayır degişmedi,

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
videolu anlatım yapacağım oradan izleyerek yapmayı deneyin

----------Eklendi @ 21:30:47 ---------- Yazıldı @ 20:13:06 ----------

videolu anlatım burada atıp tutanlara ufacık bilgileri parayla satanlara kapak olması dileğiyle

• Beğen
Tepkiler: furbur

chatlax67

Üye
s.a kardeş ne olur yardım et bende galaxy 5 var ucuz diye gg den aldım senin anlattığın yöntemle imei değişirmi
msn ekleyebilirmisin
**mail adresi paylaşımı yasak**

----------Eklendi 06.02.2012 @ 00:19:11 ---------- Yazıldı 05.02.2012 @ 22:20:10 ----------

galaxy 5 te olmadı tek sim kart ve froyo var

nihaaan

Üye
nasıl root yapcaz kardeş ?videolu anlatımı sabırsızlıkla bekliyorum ne zaman paylaşacaksın

justboy

Üye
hocam komuttan sonra permisson denied diye bir ahat verdi yetki hatası sanırım onu nasıl aşarız.

ceza3534

Üye
komutlar not fount diye hata veriyor su yazdım ilk düzgün onaylıyorum ve başka hangi kodu yazarsam yazimm olmuyor yardım lütfen telefon galaxy fit ve imei başka telefona klonlamışlar aldığım dükkandan sadece 2 el olduğu için dükkanın kartını aldım ama mühür vurdurtmamışım sadece imza var ne yapabilirim 353496012399104 imei ve elimde çalışmayan telefonlar var imeilerini galaxy ye kaydedebilirmiyim yardım

allge

Üye
merhaba root ettim yetkileri verdim kodları yazdım ama imei değişmedi telefonu manuel açıp kapattım yani tuştan kapat aç yaptım acaba emulatorden kodla yeniden başlatmak için bi komut var mı ? yada gerek var mı ?

çin malı markası belli olmayan htc 4glte çakması bi tel var elimde...

ferromuratti

Üye
denedim oldu..
teşekkürler...

RizeOnline

Üye
Dostum bunu Samsung LG ya da Sony Ericsson gibi cihazlarda denedinmi hiç? Ya da deneyen varmı örneğin Rom atarken Imeisi uçan cihazlarda yermi bu işlem ?

mancukya

Üye
ise yaramaz sadece Cin tabanli bazi cihazlarda ise yarar bosuna ugrasmayin.

• Beğen
Tepkiler: yunuss85

sontur

Üye
Arkadaşlar elinde MT 6515-6516 işlemcili ÇİFT HATLI telleri olan arkadaşlara kablosuz kesin çözümü verebilirim.Bedava olmak kaydıyla:D
Bana ulaşın...

reaurora

reaurora

Üye
Arkadaşlar elinde MT 6515-6516 işlemcili ÇİFT HATLI telleri olan arkadaşlara kablosuz kesin çözümü verebilirim.Bedava olmak kaydıyla:D
Bana ulaşın...

Burada bayan yok dostum. E posta yaz tel no yerine :D

• Beğen
Tepkiler: mumi_abi

Üst Alt