Tüm android telefonlarda calısacak secmece uygulama ve oyun

Sponsorlu Bağlantılar

A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
Tüm android telefonlarda calısacak secmece uygulama ve oyun
BENIM AMACIM HERKEZIN YUKLEYEBİLECEĞI PROGRAMLAR VE OYUNLAR EKLEMEK:oke:Öncelikle parmakizi tarıyıcısyla baslayalım bu programla telefonunuzu parmak izinizle şifleyebilirsiniz.resim koyamıyorum çünkü buldugum sitede sag tıklama yok resimi kaydedemedim

PARMAKİZİ:

ANTİVİRÜS bu programla telefonunuzdaki virüslerden kurtulun.
LİNK:

GOOGLE EARTH cok gelişmiş olan bu versiyon 3 boyutludur :oke:
link:

MSN LİVE : sosyal bireysiniz ama telefonunuzda hala msn yok mu :bilmm
LİNK:

ADOPE FLASH PLAYER neeeee android telefonunuz var ama youtubeden face ten veya dailiymitiondan video izleyemiyor musunuz ???
link:

ŞİMDİ BİRAZDA TÜM ANDROİDLERIN CALISTIRABİLECEGİ GÜZEL OYUNLARA BAKALIM

RAGİNG THUNDER 2 bu yarış oyunu sansörlü ve tam size göre ayarlardan otomatik nitro yapmanızı öneririm birde onlinenında türk bölümünün yer aldıgını biliyor muyudunuz:aha:
LİNK:

Armageddon Squadron : 3 boyutlu ucaklı bir oyun ta ta ta ta tarayın gemileri :sopa:
link:

ANGRY BİRDS : az bütceli ama dünyadaki en fazla satan android ünvanını koruyan bir oyun kızgın kuşlar yumurtaları için kendilerini feda ediyor :D

link:

PES 2011 3 boyutlu mükemmel grafikli bir pes deneyimi bence süper sizce ?
link:

SUPER KO BOXING 2 : tüm ihtişamıyla cok güzel seslendirilmiş bir box deneyimi ben bayağı eylendim ama bayağı zor.

link:

MYSTİQUE CHAPTER 1-2-3 gerçekten gece oynadıgınızda korkucagınız bir oyun ben korktum :))
link:

POCKET LEGENDS:
size vereceğim online oyun cok güzel bu onli,ne oyun pc deki wow (worlds of warcraft) a cok benziyor. Level atlamalı bu oyunda 1000lerce item 3 karakter (büyücü-okcu-warior) ve yaklasık her karakterde 30 tane skill level atladıgınızda str int dexi artırmayı unutmayın ve tabiki skillere level atlatın.eger wariorsanız str ci büyücüyseniz int okcuysanız istediginizi yapın ve arkadaslıga ekleme falan tabiki var 1000lercve görev var eger bir bölgedeki tüm görevleri yaparsanız özel yer acılıyo ve pvp takımlı potsuz kapısma yerı var.Bazı yerlere giremiyosunuz örnegin karanlık orman oraya emailineze gelen mesajı aktive ederek girebiliyonuz ve partry sistemide cok güzel applaneti olanlar arama kısmına pocket legends yazabilirler ama yok bende applanet wifim yok diyenler pc için link : iyi oyunlar oyundaki ismim CEVOLORD arkadaslık yollarsınız :) vodafojne 945 te yüzde yüz sorunsuz calısıyo tabi internet baglantısı gerekli

BANA BUNLAR HAYATTA YETMEZ DİYENLERE DİYİORUM BUNU TELEFONUNUZA YÜKLEYİN VE İSTEDİGİNİZ HER PROGRAMI VE HER OYUNU ARIYARAK BULUN EN SON UYGULAMA VE OYUNLAR HERGÜN EKLENMEKTEDİR BEDAVEEE

YENİ OYUNLAR :

spiderman: 3 boyutlu mükemmel bir oyun android her telefon için cidden mükemmel buyrun link :

resim ekleyemedim çünkü bunları buldugum sitede resim almamı engellediler (sağ tık yok ) bir teşekkürü cok görmeyin oyunlar en güzellerdendir çogu 3d dir bence hepsini inidirin:aha:

• Beğen
Tepkiler: asi_king, MUHAMMED, Weewoo ve 19 diğerleri

bora gece

Üye
emeğine sağlık

• Beğen
Tepkiler: kaptan-_-03

akdere3131

Üye
emeğine sağlık çok teşekkürler.

• Beğen
A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
saolun

bora bu arada sanırsam vodafone 945 kullanıcısısın o yüzden applaneti indir ordan herşeyi bulursun.

tek yapman gereken indir ve telefonunda calıştır.Sonra oyunlar ve programlar emrinde...Birde vodafone 945 için flashı indir ve kur artık face ve youtube e wifi ile girince videoyaları indirmeden direk izlersin.

• Beğen

HotBiber

Üye
Bende galaxy ace var bilgisayara bağlıyorum usb hata ayıklama modu diyor sonra ordan bağlandı falan bir şeyler diyor ama telefon gözükmedi bilgisayarımda yığın bellek modu falan yok mu?Birde bunları ben hafız akartına falan mı atcam ordanda direk çalıştırcak mıyım?Son olarak bu applanet varya onuda hafıza kartına falan mı atcaz ve telefona bir zararı olur mu kaldırma şansımız falan da var mı?

A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
Bende galaxy ace var bilgisayara bağlıyorum usb hata ayıklama modu diyor sonra ordan bağlandı falan bir şeyler diyor ama telefon gözükmedi bilgisayarımda yığın bellek modu falan yok mu?Birde bunları ben hafız akartına falan mı atcam ordanda direk çalıştırcak mıyım?Son olarak bu applanet varya onuda hafıza kartına falan mı atcaz ve telefona bir zararı olur mu kaldırma şansımız falan da var mı?

Bir kere sende samsung galaxy varmıs burdaki herseyi hafıza kartına atıp kurcaksın sonra telefonda kulurlu olarak gözüküyor sana tavsiyem applaneti yükledikden sonra wi-fi ile applanete gir arama bölümüne su hd oyunları indir : modern combat 2, modern combat sandstorm ,real football 2011 hd,avatar, gangster hd, nova hd, brother in arms 2 hd,asphalt 6 hd, gt racing acedemy hd bunları biraz ugrasarak bulursun yaklasık biri 200 mb wifi ile indirceksin sonra oyuna girince dowloand ? yazıyo yes diyip internet hızına göre hafıza kartına 200 mb indircek (artık 10 dk mı sürer 20 dık mı bilmem) bu arada telefonunu kapatma ve yükledikten sonra yukarda saydıgım oyunlara girince gözlerine inanamıycaksın çünkü pc deki oyunların grafiklerine sahip cıldırcaksın:aha:

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
merhaba ben de bugün sıfır bir vodafone 945 sahibi oldum android telefon gerçekten güzel uygulamalar harika ve bol telefonu çok beğendim multi-touch harika kamera fena değil flaş güçlü kapasitif dokunmatik çok iyi google maps ile 10-15 saniyede konumu %90 hatasız buluyor 350 tl ye çok iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum... her şey çok güzel çalışıyor sizlere de çok teşekkür ederim bu uygulamaları indirdim 12 saatlik ilk şarj süresi dolduğu anda yükleyeceğim...

A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
merhaba ben de bugün sıfır bir vodafone 945 sahibi oldum android telefon gerçekten güzel uygulamalar harika ve bol telefonu çok beğendim multi-touch harika kamera fena değil flaş güçlü kapasitif dokunmatik çok iyi google maps ile 10-15 saniyede konumu %90 hatasız buluyor 350 tl ye çok iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum... her şey çok güzel çalışıyor sizlere de çok teşekkür ederim bu uygulamaları indirdim 12 saatlik ilk şarj süresi dolduğu anda yükleyeceğim...
süpersin bende vodafone 945 e sahibim ve applanetten 100lerce oyun indirdim hd oyunlarda cok güzel ama yüzde 60 ı cok büyük ekran acılıyo hd lerin ama dier oyunlarda süper zaten zaten androidlerin hepsi pc oyunları gibi

HotBiber

Üye
Bu mobile9'a telefondan girip uygulama indirebiliyor muyuz?Birde ben pc den oyunları tele atmak istesem ne modunda bağlıyacağım nasıl yapcam yani?Bu Applanet'i indirdikten sonra yine hafıza kartına falan mı atcaz ordanda kurcak mıyız ve bunun bir zararı var mı yani garanti dışı falan kalmaz değil mi?Bu applanetteki oyunları boyutlarını falan telefona göre ayarlıyor mu ve kaldırabilir miyiz bu applaneti istediğimiz zaman?Millet tuşlar bölümünden*#272* ı falan tuşlayın demiş imei yi girin demiş bunları yapmaya falan gerek yok değil mi bu applaneti indirince?Çünkü bunları tuşlayınca falan internet ayarları falan gidiyormuş yani zahmetli işmiş garanti dışı kalma ihtimalide varmış herhalde.Siz banaapplanet hakkında ayrıntılı bilgi verebilir misiniz kısacası?Ya birde ben bildirimlere giriyorum GPS açıktı aldığımdan beri bu yön bulma değil mi kapatıyım mı onu?

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
A.F.K arkadaşım ben açtığım uygulamaları kapatamıyorum bana yardımcı olur musun görev yöneticisinden de bulamadım

A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
evet 2 nizede cevap vercem öncelikle enes telefonu pc ne tanıttın mı ve mobil 9 dan evet telefon markanı ve modeleni sectikten sonra softwareden istedigin oyunu indirirsin ama bence applanet wife ile ordan hd oyun ve daha bircok oyunu telefonuna indirirsin apllanet garanti bozmaz ve onu hafıza kartına atıp kurcaksın eger applanet garanti bozsaydı telefon içindeki nagivasyon bile bozardı:D ŞİMDİ vodafone 945 i olan arkadasım gir menüye hafıza kartına değil MENÜYE ordan işte bak msn e mail g mail nagivasyon daha büsürü sey var dimi ordan tek tek bak görev yöneticisi olması zorunda ben nasıl kapatıyom vodafone 945 te uygulamalarıxD msnide yükle flashıda yükle vodafone 945 te tek bunlar eksik hatırlatma flasla wi fi ile her internet sitesinden indirmeden video izlemeni sağlar.Bende size bişi sorcam :)) su maxicep profilime 1994 doğum yazdım hala 15 gösteriyo 2 yaş küçülttü beni bu xD

HotBiber

Üye
evet 2 nizede cevap vercem öncelikle enes telefonu pc ne tanıttın mı ve mobil 9 dan evet telefon markanı ve modeleni sectikten sonra softwareden istedigin oyunu indirirsin ama bence applanet wife ile ordan hd oyun ve daha bircok oyunu telefonuna indirirsin apllanet garanti bozmaz ve onu hafıza kartına atıp kurcaksın eger applanet garanti bozsaydı telefon içindeki nagivasyon bile bozardı:D
Tmm da telefonu tanıtcan diyosun nasıl tanıtcam ve bende bildirimlerde GPS açık onu kapatıyım mı yön bulma değil mi o ya?Bu arada mobile9'a sen bilgisayardan anladın herhalde telefondan giripte ordan uygulama indirebilir muyuz?

A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
wi fi ile heryerden herşeyi indirirsin.Valla bende usb yi baglıyınca direk tanıtılsın mı dior ben öyle yapıyom

HotBiber

Üye
wi fi ile heryerden herşeyi indirirsin.Valla bende usb yi baglıyınca direk tanıtılsın mı dior ben öyle yapıyom
Ya şimdi mobile9'a telden girebiliyor muyuz ve ben applaneti mi indireyim yoksa tuşlardan *#272* ı falna tuşlayın diyorlar öyle mi yapıyım?

A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
YA MOBİLE 9 A GİREBİLİRSİN aynı zamanda applaneti indir 272 tuşlama muşlama bilmiyorum

HotBiber

Üye
YA MOBİLE 9 A GİREBİLİRSİN aynı zamanda applaneti indir 272 tuşlama muşlama bilmiyorum
tmm ben baktım ztaen applanetide mobile9 dan indirebiliyoruz sağol her şey için teşekkürü hak ettin:evet:

A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
bişi değil iyi eğlenceler hd oyunlar oyna madem glaxyin var

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
applanet i kurdum bol bol oyun uygulama indirdim ama genelde desteklenmeyen paket vb. hatalar aliyorum ve hala acik uygulamalari kapatmayi ogrenemedim tel. vodafone 945

A.F.K

A.F.K

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle birkac oyun birden indirme,çünkü inerken yarımda kalmıs olabilir benımde tel 945 ama ben applanetteki 4 oyun hariç hepsini yükledim. Sonra mesajlarımı iyi oku bak ne demişim gir anamenüye tek tek bak görev yöneticisini bul gir (pc şeklinde ablemi var) orda acık kalan oyunu gör carpıya bas.

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
söylediğini defalarca denedim ama açık programları telefonu kapatmadan kapatmanın bir yolunu bulamadım bu arada flash player da hata veriyor paket ayrıştırılamıyor hatası nfs shıft yükledim harika

Üst Alt