TTPod V.8.1.0 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Rom dosyasında system / fonts klasörü var. yazı tipleri orada depolanıyor. sistemin kullandığı dosya ile değiştirmen gerek

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Rom dosyasında system / fonts klasörü var. yazı tipleri orada depolanıyor. sistemin kullandığı dosya ile değiştirmen gerek
Hakan abi teşekkür ederim, ancak hangi fontla değiştireceğim bilmiyorum Roboto-Regular.ttf diye bir font varmış aynı ismi verip değiştirdim olmadı. Kendi yazı fontu ayarlarında choko gibi bir font vardı o da oradaymış onun ismiyle aynı yapıp oraya atıp değiştirdim sonra ayarlardan seçtim yine olmadı telefonum s4 bu arada yardımın için teşekkürler ben yine biraz araştırayım

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hakan abi teşekkür ederim, ancak hangi fontla değiştireceğim bilmiyorum Roboto-Regular.ttf diye bir font varmış aynı ismi verip değiştirdim olmadı. Kendi yazı fontu ayarlarında choko gibi bir font vardı o da oradaymış onun ismiyle aynı yapıp oraya atıp değiştirdim sonra ayarlardan seçtim yine olmadı telefonum s4 bu arada yardımın için teşekkürler ben yine biraz araştırayım
KitKat Yazı Tipi Değiştirme Fix [HG Mod] - MaxiCep
bağlantıdan bir tane font indir. onlara bakarak aynıları ile değiştir. fix'ide roma ekle sonra flaşla tamamdır. ayrıca bu konuya bunları yazma vermiş olduğum konuya yaz ki bu konunun içeriği dağılmasın

DeaDKiSs69

Üye
Emeğine Yüreğine Sağlık Kardeşim...

kezban yenge

kezban yenge

Üye
herif döktürmüş yine. teşekkürler

eGXtreme

Üye
Çok teşekkür ederim

kezban yenge

kezban yenge