TTPod V.8.1.0 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

THR

THR

Üye
Elinize sağlık.

Beta versiyon çevirileriyle de ilgileniyorsanız uygulamanın 7.2.0 beta1 versiyonu çıkmış.

maskot94

Üye
paylaşım için teşekkürler.bu programda kaydırarak şarkı değiştirme var mı? bir de poweramp daki gibi çalma listesi widget olarak ekleniyor mu?

Afşın

Afşın

Üye
:tşk:

abdullahkan

abdullahkan

Üye
Abisin abi

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti son sürüme güncellendi

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Arkadaşlar program için tema bulamıyorum adres bilen var mı acaba?

THR

THR

Üye
Arkadaşlar program için tema bulamıyorum adres bilen var mı acaba?
Uygulamanın kendi içinde tema indirme özelliği mevcut, eski sürümler için de bu linki kullanabilirsiniz.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
bende 6.5.0 var hala yükleyelim bakalım :D tavsiye edermisin bu sürümü ?
Her zaman güncel olanı en iyisidir. Dahada gelişiyor uygulama. Tabi kişiden kişiye değişir. Ben beğenirim sen beğenmezsin onun için kurup kendin karar vermelisin :)

luckstar53

Üye
Her zaman güncel olanı en iyisidir. Dahada gelişiyor uygulama. Tabi kişiden kişiye değişir. Ben beğenirim sen beğenmezsin onun için kurup kendin karar vermelisin :)

valla her açtıgımda japonca güncelleme yazısı çıkmasından bıktım bir de ses efektleri yerleri karmaşıktı benim çevirili sürümde yükliyim bakalım teşekkürler :D

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
ip sınırlıdır olayı nedir acaba bir de son eklenen şarkılar bölümü yok sanırım :/
O kadar kurcalamadım. demek ki kaldırmışlar. Ip sınırlıdır bende çıkmıyor sende nerde çıkıyor? Uygulamayı açınca mı?

Luck Star

Luck Star

Üye
O kadar kurcalamadım. demek ki kaldırmışlar. Ip sınırlıdır bende çıkmıyor sende nerde çıkıyor? Uygulamayı açınca mı?

Yok cevrimici kismi vardi ya muzik indirme yeri felan. Daha denemedim belki lyrics de bulmuyor olabilir

angry.boy41

Üye
Kardesim sağ olasin

fatig80

Üye
Kardesim eline koluna beynine klavyene saglik uygulamanin icine adini yazmadan paylastigin icinde binlerce kez tesekur ediyorum emegine saglik iyiki varsin

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim eline koluna beynine klavyene saglik uygulamanin icine adini yazmadan paylastigin icinde binlerce kez tesekur ediyorum emegine saglik iyiki varsin
rica ederim. reklama karsiyim. gule gule kullan kardeş

• Beğen
Tepkiler: fatig80
volkanik38

volkanik38

Üye
:tşk:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

palpolisi

palpolisi

Üye
Sağol hakan güven icon olarak winamp isim olarak walkmen olsa nasıl olur. buda bir fikir düzemleme yaparsın aslında sen süper olurdu nokia da icon chengır vardı kendi kafama göre düzenlerdim nokia Belle nin klavye sini özledim tat vermiyor hiçbir klavye