TTPod 7.7.0 TR Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize tesekkurler arkadaslar. Rica ediyorum. İndiremeyen arkadaslar ilk download butonuna tikladiginiz da reklama yonlendirir geri gelip 2.kez download dediginiz de inmeye baslar. Keyifli dinlemeler. :)

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih

omer durus

omer durus

Üye
:tşk:

uater

uater

Üye
Ellerine sağlık :)

uater

uater

Üye

ilhamikd

ilhamikd

Üye
yillardir kullaniyorum ama ingilizce olarak gerci turkcesine ihtiyac duymuyorum ama ceviri icin cok saol cunku cogu kisi turkce ister ve sunuda eklim yabanci sarki dinlemek icin birebir sarki sozlerini bile gosteriyor

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM

mer-mavi

mer-mavi

Üye
teşekkür ederim ;)

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Teşekkürler
Bu ape uzantili müzik indirince hangi programla açabilirim kendi uygulaması açmıyor?

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Teşekkürler
Bu ape uzantili müzik indirince hangi programla açabilirim kendi uygulaması açmıyor?
TTPod .flac ve .ape dosyalarını oynatabilir farklı bir .ape dosyasındada aynı hatayı veriyorsa uygulamayı silip yeniden yükleyin buda işe yaramazsa uygulamanın güncel sürümünü yükleyin.

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
TTPod .flac ve .ape dosyalarını oynatabilir farklı bir .ape dosyasındada aynı hatayı veriyorsa uygulamayı silip yeniden yükleyin buda işe yaramazsa uygulamanın güncel sürümünü yükleyin.
Teşekkürler uygulamada yeni olduğum için anca çözdüm kendisi çalabiliyor evet
Bir sorum daha var her hangibir müzik dinlerken telefona indirmeden o muziği hangi kalitede çalıyor?

Edit : onuda buldum sanırım teşekkürler
İyi forumlar..

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94
karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler uygulamada yeni olduğum için anca çözdüm kendisi çalabiliyor evet
Bir sorum daha var her hangibir müzik dinlerken telefona indirmeden o muziği hangi kalitede çalıyor?

Edit : onuda buldum sanırım teşekkürler
İyi forumlar..

İşlerim dolayısı ile giremediğim için geö cevap vermiş olacağım fakat okuyanlar da bilgilensin. Ayarlardan Wifi'de veya Mobil Veri'de kalite ayarları mevcut.

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama güncellenmiştir arkadaşlar. Full Tr 7.7.0 Versiyonunu güle güle kullanın. Çevirisi 4 günde bitti. Ekstra düzenlemeler yapıldı.

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
eyvallah tüm hamsiler sana kurban olsun teşekkürler

malkoc444

malkoc444

Üye
Eline sağlık...

karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar güle güle kullanın. Keyifli dinlemeler.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye

Üst Alt