TTPod 3.51 s60 v5 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

Progressivity

Progressivity

Üye
valla hocam nokia nın bu saçma sapan müzik playerı delirtiyor beni ben mi kullanamıyorum anlamadım ama dosya sistemindeki klasörleri görmüyo örneğin bir müzik klasörü içerisinde 3 farklı türde müzik klasörü var misal pop türkü rap diyelim bunlar için kolayca playlist oluşturamıyorum ben çünkü nokia nın music playeri bunları dosya olarak görmüyor ancak playerden playlist oluşturup tek tek seçmek gerekiyor parçaları buda hiç akıl karı değil özelliklede bir klasörde 200den fazla şarkı oldugunu düşünürseniz bu tam bir eziyet ya ben bilmiyorum playlist hazırlamayı yada bu konuda çok ciddi bir eksiklik var bu anlamda TT Pod music player işimi kolaylaştırdı ama orjinal müzik player da nasıl böyle birşey olmaz hiç anlamıyorum doğrusu

omerozel34

omerozel34

Üye
programı yükledim ancak açarken sistem hatası verdiğinden patchı yüklemek istiyorum onada izin verilmedi diyor. telefon hackli değil ama programları sertifikalıyorum. bunu kullanmak için teli hacklemek şartmı acaba ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet maalesef..

barabar

barabar

Üye
arkadaslar dediğiniz gibi 5800 denedim. fakat sistem hatası veriyor. cihazı kapatıp actım sorun giderilmedi. varmı bi fikri olan?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefonunun hackli mi?

teolog

Üye
nadir hocam busurumunu kurdum ama menude bulamadım ne olabılır acaba sımdıden tsk ederım cok sagol

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yeniden başlattın mı telefonu?

teolog

Üye
cık

Fatix

Üye
Bende aynı hatayı alıyorum, 5800 e son güncellemeyi yaptıktan sonra bir türlü ttpod u kuramadım, kendi sitesinden indirdim, patclı yaptım, telefonu kapadım açtım, denemedik bir şey kalmadı ama başaramsdım bir türlü. Kurulumda sorun yok ama açınca sistem hatası veriyor. Telefonu hackleyemedim onla alakası varmıdır bilmiyorum.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bende aynı hatayı alıyorum, 5800 e son güncellemeyi yaptıktan sonra bir türlü ttpod u kuramadım, kendi sitesinden indirdim, patclı yaptım, telefonu kapadım açtım, denemedik bir şey kalmadı ama başaramsdım bir türlü. Kurulumda sorun yok ama açınca sistem hatası veriyor. Telefonu hackleyemedim onla alakası varmıdır bilmiyorum.
son sürümde çalışmayabilir..

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
son sürüm hackli olmadığı için çalışmıyor bende de aynı sorun oldu..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
doğrudur hacki bekleyeceğiz artık..

fatih82

fatih82

Üye
path programı hata veriyo

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefon hackli mi?

mekanik

Üye
scan yaparken kendi kendine kapanıyo bilgisi olan var mı?

pojon

pojon

Üye
saol aga :D

mzx2k9

mzx2k9

Üye
benim son sürüm v40 yalnız codunu değiştirip yaptım.nss adlı programla yaptım.şu anda bu programı çalıştırıyo.diğer tüm hack isteyenleri de öyle.anlamadım eskiden hackliydi.v40 da ama hala hackli..

--------------- Ekleme ---------------

program için teşekkürler..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bilgi için sağolasın..

• Beğen
Tepkiler: mzx2k9
djdeycan

djdeycan

Üye