TTPod 3.51 s60 v5 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya şu telefonun sesi neden az yav milletin e250 si bundan iki kat daha yüksek ses çıkartıyor
5800 ın sesine de az diyorsan daha ne diyebilirim ki ben sınıfta öğrencilere konuşma falan dinletiyorum konser gibi sesi çıkıyor..

emrezen

emrezen

Üye
Teşekkürler.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullan kardeşim..

androgen

androgen

Üye
n97 20.0.0.19 da signed yapıp ttpod'u yükledim sonra denedim çalışmadı patch kurmayı denedim "istenen uygulama erişimine izin verilmedi" dedi. restart attım tekrar denedim yine aynı hatayo verdi. ttpod'u açmaya çalışıncada sistem hatası diyor. Analyamadım neden varmı bir bilgisi olan acaba?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefonun hackli mi? hackli olmadığından çalışmıyor..

androgen

androgen

Üye
hackli değil birader ondan dediğin gibi galiba...

ert_biskin

ert_biskin

Üye
Abicim çok güzel de N70 de yüklerken dosya bozuk diyor.... Neden ?

Fikr-isabit

Üye
Arkadaşlar 5800 a yükledim. iyi güzel çalışıyor fakat tarama yaptığımda çaatt diye kapanıveriyor program. ilginç...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
patchini yükledin mi?

mert_535

mert_535

Üye
patch sertifikalandırma vs yükledim 5530 da çalışmıyor..

kutukak

kutukak

Üye
teşekkürler

mtokey

mtokey

Üye
teşşekürLEr saol

oyunbazz1976

oyunbazz1976

Üye
elıne saglık tskjkrler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..birde çalışıyor mu program deneme imkanım yok bildirirseniz diğer arkadaşlara yardımcı oluruz..

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
programı şimdi denedim abi. patch yüklemeden sistem hatası verdi. yükledikten sonra çalıştı fakat başlangıçta müzikleri eklemek için tarama onayı istiyor evet dyp taramaya başladıktan hemen sonra programdan çıkıyor.. başlangıçta hayır dyp sonra kendim taratmak istedim fakat sonuç aynı. müzikleri eklerken programdan çıkıyor. programı kurcalıyorum bir şey bulursam paylaşırım.

--------------- Ekleme ---------------

çözümfazla şarkı varsa tarama yaparak ya da ekle diyerek hepsini bir seferde atamıyorsunuz. seçenekler şarkılar ekle seçeneğinden şarkıların bulunduğu klasörü açın azar azar ekleyin..ekleme esnasında programdan çıkabilir 3 şarkı 10 şarkı ya da 20 şarkı ne kadar eklrseniz ekleyin bazen çıkabiliyor. biraz sabır gerektiren bir iş

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağol Gökhan...

vedkid

vedkid

Üye
çok güzel bi program patch ile beraber kurulduğunda 5800 da çalışıyor. teşekkürler...

Üst Alt