ttnet hızım berbat!

Sponsorlu Bağlantılar

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
ttnet hızım berbat!
1-8 megabit netlimitsiz paketim var fakat 3 haftadır google ı zor açıyorum 3 haftadır arıyorum müşteri hizmetlerini 3 kere arıza kaydı bıraktım sonuç yok
indirme hızım 40 ı geçmiyor
upload hızım 0.10 civarı ki resim bile atamıyorum
1-8mbps olması gereken internet paketim şu an 756 kpbs

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
1-8 megabit netlimitsiz paketim var fakat 3 haftadır google ı zor açıyorum 3 haftadır arıyorum müşteri hizmetlerini 3 kere arıza kaydı bıraktım sonuç yok
indirme hızım 40 ı geçmiyor
upload hızım 0.10 civarı ki resim bile atamıyorum
1-8mbps olması gereken internet paketim şu an 756 kpbs
kotayı mı aştın

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
internete giremiyorum ki ne kotayı aşması hem kotayı aşsam bile hızım en az 2 mbps olması gerekiyor şu an 496 kpbsşu an indirme hızım en fazla 25-30

messevim

messevim

Üye
internete giremiyorum ki ne kotayı aşması hem kotayı aşsam bile hızım en az 2 mbps olması gerekiyor şu an 496 kpbsşu an indirme hızım en fazla 25-30
Saniyede mi 25-30 ? Bende öyleyim.

Köyde mi ilçede mi şehirde mi nerede ikamet etmektesiniz ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
kablolar sağlam mı

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
sağlam yav hatta üstüne güçlendirici de koydum modemle pc arasında güçlendirici var ttnet müsteri hizmetleriniaradım 2 hafta önce 6 megabit yaptılar hızımı 10 dakika sonra düşürdüler bunlar gibi firma olmaz olsun paramız ile rezil oluyoruz
Saniyede mi 25-30 ? Bende öyleyim.

Köyde mi ilçede mi şehirde mi nerede ikamet etmektesiniz ?
konyanın merkezindeyim
ArayüzDurumOran
Sayısal Abone HattıÇalışır Durumda435 kbps / 368 kbps
Yerel Alan AğıBağlantı Yok
Kablosuz Yerel AğAktif54M
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
dowload test:0.21
upload test:0.09

bu nedir ya

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
sağlam yav hatta üstüne güçlendirici de koydum modemle pc arasında güçlendirici var ttnet müsteri hizmetleriniaradım 2 hafta önce 6 megabit yaptılar hızımı 10 dakika sonra düşürdüler bunlar gibi firma olmaz olsun paramız ile rezil oluyoruz
konyanın merkezindeyim
ArayüzDurumOran
Sayısal Abone HattıÇalışır Durumda435 kbps / 368 kbps
Yerel Alan AğıBağlantı Yok
Kablosuz Yerel AğAktif54M
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
dowload test:0.21
upload test:0.09

bu nedir ya
interden kendi evinizemi ayit yoksa başka birinden çekmemi bu sorun eğer yeni çıktıysa format atabilirsin.

BEnim internet hızım

50gb 7mbps şuan da bu internet gördüm en hızlı indirme hızım 1,40 mb indirme hızı gördüm 100 gb dosya 2 dk indirdi .

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Kardeş şikayet edersen benim yerime de et. Bizde 75 gm dan sonra hız 8 mpsh den 3 mpsh ye düşüyor. Ama ne 75 gb yi açtık, hız aylardır 3 mps. Ay başı olsa bile 3 mps

• Beğen
Tepkiler: sasua42
sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Yahu komşu ile ortak kullaniyoruz ama komşum girmez girsede 1 saat google da gezer ben kullanırım modem ile arasinda güçlendirici de var yok olmuyor kardeşim 3 kere şikayet ettim yokB
interden kendi evinizemi ayit yoksa başka birinden çekmemi bu sorun eğer yeni çıktıysa format atabilirsin.

BEnim internet hızım

50gb 7mbps şuan da bu internet gördüm en hızlı indirme hızım 1,40 mb indirme hızı gördüm 100 gb dosya 2 dk indirdi .
Benim telefonun interneti ile saniyede 1.8 mb indirme gordum hocam torrentte ama ttnet 20 civari 3 haftadir ariyorum ariza kaydi midir nedir 4 kere yaptim sonuç yok bildiğin kazık ci bi firma

hikmet366

hikmet366

Üye
Ping durumun ne speedtestle test ed ama gece

ByKatre

ByKatre

Üye
Gıcık TTNET banad aoldu öyle sert konuştum baya yaw dedim bi zbuna para veriyoruz falan ertesi gün düzeldi :D

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Ping 87

hikmet366

hikmet366

Üye
azda düşük olması lazım 20 filan

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
hayır hem hız aşırı düşük indirme hızı 20 kb/s civarı hem ping yüksek daha dün aradılar 1 ay oldu her hafta aradım yapmadılar dün aradı hızınız düşük filan inceleme yapılacak dedi lan 1 ay olmuş inceleme yapılıcak diyor hala 1 aydır internetim yok berbat bir firma!

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
dünde baktım 3mbpsye düşürmüş hızı. maxicepe giremiyorum pcden tapatalk haricinde internettw hiçbişeye giremiyorum neredeyse. bide utanmadan hızınız güncellenmiştir diyolar :D bu olsa olsa downgrade etmek olur

• Beğen
Tepkiler: sasua42
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hayır hem hız aşırı düşük indirme hızı 20 kb/s civarı hem ping yüksek daha dün aradılar 1 ay oldu her hafta aradım yapmadılar dün aradı hızınız düşük filan inceleme yapılacak dedi lan 1 ay olmuş inceleme yapılıcak diyor hala 1 aydır internetim yok berbat bir firma!
büyük bir ihtimal ile kablolarda sorun vardır ara müşteri hizmetlerini arıza oluştur biraz da söv :) gelip evine baksınlar
ellerinde bir cihaz var onunla kabloya bakıp test ediyorlar eğer gerçekten düşük hız varsa tüm hattı kontrol ediyorlar
benim tahminin gelen hattında ek yeri vardır ve oksitlenme olmuştur genelde öyle olur başka çaren yok benimde başıma geldi

Otroligt

Otroligt

Üye
Valla ttnet in desteği çok zayıf bence. 16mbit net kullanıyorum ama ay başı 12mbit olarak ölçtü. Neden 4mbit eksik dediğimde düzelir deyip geçiştirdiler hala 12mbit geliyor ay başları. Gidip bağırıp olay çıkarınca akılları başlarına geliyor. Her ay düzenli gidip fırça atacaksın ki ilgilensinler.

• Beğen
Tepkiler: sasua42 ve ByKatre

MaxipmaN

Üye
8mbit net var 3.50 çıkıyor ping te çok 41 falan ay başını bekliyorum

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Vall
büyük bir ihtimal ile kablolarda sorun vardır ara müşteri hizmetlerini arıza oluştur biraz da söv :) gelip evine baksınlar
ellerinde bir cihaz var onunla kabloya bakıp test ediyorlar eğer gerçekten düşük hız varsa tüm hattı kontrol ediyorlar
benim tahminin gelen hattında ek yeri vardır ve oksitlenme olmuştur genelde öyle olur başka çaren yok benimde başıma geldi
Vallaha 6 kere konuştum son 4 konuşmam sert geçti ama sonuc 0

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Vall
Vallaha 6 kere konuştum son 4 konuşmam sert geçti ama sonuc 0
o zaman kendin kontrol et dostum eğer telefon hattın ana kutudan tek kablo ile evine kadar geliyorsa sorun kolay kolay çıkmaz eğer gelen hattı kesip bantlayıp sana hat verdiyseler kesin oradan sorun çıkar çünkü normalde caklar ile bağlantı yapılması lazım bizim Telekom cular elk kablosu bağlar gibi telefon kablosu bağlıyor hıyaar herifler benim başıma geldi o yüzden diyorum

Üst Alt