TTNET Bilgisayar Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

Evet çok oyun oynamam hatta hiç oynamam gıbı birşey. Fiyatı özelliklerine göre uygun mu sizce.
ttnet fiyatına bakılırsa pahalı tabili ancak imkan buysa elden bişey gelmez.

hacı abi çok saol ya bide bonus karta 10 taksit 1500 e mi iniyor anlamadım
evet şuan 1506 lira.
Adam gibi derken medium ayarlardamı ? GTA IV Mafıa II COD MW3 Crysis 2
evet medium ama dediğim gibi ısınma sorunu olan bir marka HP

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya bak sevındım smdı ısınmayada o laptop lar ıcın ozel sogutuculardan alırım...

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
hadi ya bak sevındım smdı ısınmayada o laptop lar ıcın ozel sogutuculardan alırım...
pes fıfa gıbı oyunları en yuksekte
call of duty serisini yüksek ayarda.
mafıa 2 gta4 crysıs 2 bf3 gibi oyunları medıumda oynatır

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Alllahh çok heyecanlandm lan smdi Off o oyunları oynıcam ılk kez hemde laptop'ta ıstedıgım yere goturcem balkonda serın havada ohhh ama kıs gelıyo la :D neyse bu takozdan kurtuluyorum....!

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Alllahh çok heyecanlandm lan smdi Off o oyunları oynıcam ılk kez hemde laptop'ta ıstedıgım yere goturcem balkonda serın havada ohhh ama kıs gelıyo la :D neyse bu takozdan kurtuluyorum....!
çok heyecan yapma bence.
750gb harddiskli 8gb ramli üst modeli vatan bilgisayarda 1550 lira şuan.

sen 1900 liraya alacaksın.

A3rman

A3rman

Üye
Akıllı ol sakın kanma ttnet kampanyasına . Bi tanıdıktan bul kredi kartını , elden öde ona . o pc alınmazz..

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Akıllı ol sakın kanma ttnet kampanyasına . Bi tanıdıktan bul kredi kartını , elden öde ona . o pc alınmazz..

Vatanda en fazla 10 taksıt oluyo aylık 150 lıraya gelıo malesef cevremde kredı kartı kullanan yok bende ısterdm oyle almak ama napalım bunada sukur..

A3rman

A3rman

Üye
Vatanda en fazla 10 taksıt oluyo aylık 150 lıraya gelıo malesef cevremde kredı kartı kullanan yok bende ısterdm oyle almak ama napalım bunada sukur..

Sen bilirsin .. ama ilerde pişman olursun söyleyeyim..

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ben 4 yıl aradan sonra ılk kez pc alcam hemde laptop benm ıcın oyun oncelıklı kı hp pavilion g6 kaldırıyo dedınız tek sorunu ısınma problemı kı ben zaten altında fanıyla kullancam ve acık hava balkonda kullanmayı dusunuyom serın serın bu sorunu azaltır. Biz 4 yıldır ttnet abonesıyız o yuzden ttnetın bu kampanyasından yararlanmak ıstıyoruz malesef care yok kredi kartını zaten hadı verdı dıyelım bızım aıle kabul etmez aylık 150 tl ne demek Tek caremız ttnet kı zaten ben o kampanyayı duyunca sasırdım Arkadasım 1500'e İ3 İşlemcili Intel HD Graphic 3000 ve 2 gb ramlı laptop aldı ama memnun degıl zaten benm pcnın suankı gb 460 o yetıyo 500 neyıme yetmesınkı benm gorusum bu ..

A3rman

A3rman

Üye
eh , ne diyelim hayırlı olsun..

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah. Hayırlı Olur.. Yorum yazmak ısteyen olursa yazabilir.. LumieRe Ve Stevono size ozellıkle tesekkur ederım..

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
A3rman

A3rman

Üye
Estağfurullah :) hayırlısı.. :P

kilicaslan17

Üye
Konu sahibine bir sorum olacak.Şehir olarak Bursa demişsiniz.Bursa da bilgisayar alacak bir yer yok mu ? Bizim 200 bin nüfuslu Aksarayda bile Bimeks var Teknosa var.Daha iyi modeller kesinlikle bulunur.

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Doğru Bursadada var halbuki kredi kartımız yok akrabalarımızdan alsak bıle aılemız kabul etmezkı kardesm magazalar desen 600 tl lık ps3 u 1000 e satıyorsa laptop'u kım bılır kaca ? gecen sormustum 2000'di

kilicaslan17

Üye
Eğer taksitler falan sorun oluşturuyorsa bahsettiğiniz hp modelide fena sayılmaz.Ama alacağız bilgisayara hakettiğinden fazla para vermiş olacaksınız.İmkanınız varsa başka yerden alın derim.Özellikle Monster diye bir marka var.2300 e bir pc veriyorlar 12 taksit.Alabilirseniz bu bilgisayarı 3 e katlayacak güçte ve harika bir soğutma sistemi var.Ssd desteği ile ile 10 saniyede falan açılıyor.Battlefield ı yüksek ayarlarda açacak güçte bir bilgisayar.

Taksit az geliyorsa bir şey diyemem.Taksitte çok önemli çünkü.Her ay 150-200 vermek kolay değil.Eğer hp alacaksanız da hayırlı olsun diyorum:heyo:

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum ama orta gelırlı aıle ııcn aylık 191 cok fazla tek care bu..

kilicaslan17

Üye
Hayırlı olsun o zaman :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...