tsunami 5800XM {N97 Tabanlı} Aylin/Maps3.06/OfficeHacked/4x4Menü

Sponsorlu Bağlantılar

maktama

maktama

Üye
abi telefon hafıza kartını çıkarmadan açılmıyo neden sonra tekrar geri takıyorum açıldıktan sonra h.kartnı

Hafıza kartına flashlamadan önce kurduğun bir programla sorun yaşanıyodur büyük ihtimal.Telefonu yedekle, hafıza kartına format at ve tekrar flashla...

ilkertürkmen

Üye
kardeş telefonum 5800 idi şimdi n97 mini yazıyor versiyon bilgisinde tekrar nasıl 5800 a dönebilirim sorun yaşarmıyım

henes_42

henes_42

Üye
kardeş telefonum 5800 idi şimdi n97 mini yazıyor versiyon bilgisinde tekrar nasıl 5800 a dönebilirim sorun yaşarmıyım
hayır kardeşim sorun yaşamazsın, aksine internette ovi mağaza üzerinden daha fazla program uygulama görebilir, yükleyebilirsin,

Bey32

Üye
mütişşşş saolasın birader

fatih982

fatih982

Üye
yürübekötü kim tutarseni eline sağlık

sayhan125

Üye
dostum emegıne saglık yalnız harıtalara gırıyorum atıyor benı dedıgını de yaptım dosyanın içindekılerı cities klasörüne çıkarttım ama baska bı yerde falan mı yanlıs yaptım acaba yardım edermısın .bırde oyunları değiştirmeseymişssin daha ii olurdu onun dısınde hız görsellik on numara emeğine sağlık ;)

zaferizm

zaferizm

Üye
teşekkürler paylaşana ama ben hiç memnun kalmadım 4 gün giden şarjım 2 gun anca gıdıyordu orjınalıne gerı donmek zorunda kaldım performans ve kullanım olarak bısey demıyorum gercekten super oluyor keske şarj olayınıda çözseler

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

Ferzan

Ferzan

Üye
:tşk:

kesbi

kesbi

Üye
Acaba 4x5 menü de yapacak mısınız?

JohanGielen

JohanGielen

Üye
öncelikle ellerine sağlık arkadaşım şu an senin bundan bir önceki xpeed versiyonunu kullanıyorum bunu yüklesem mi bilmiyorum ama yakında çıkarmayı düşündüğün bi yazılım varmı olmazsa onu bekleyeyim :)

nereharme

nereharme

Üye
Kötüköylü kardeşim. Bu fw gayet iyi ama bazı küçük problemler fark ettim.web browserden çok sık atıyor Opera mobile 10.1 beta(1) kullanıyorum ondanda aynı. Senin bundan önceki tsunami fwni kullanıyordum onda böyle bi şey yoktu . Web browser de Flash olmayan görüntüleri yüklemeyi seçtiğim halde bile bi kaç kez attı. Acaba bu genelde mi öyle yoksa sadece ben mi yaşıyorum bu problemi.

Ayrıca;
Otomatik tuş kilidi zaman ayarı yok mu ben mi bulamadım. Bir de scroll unlock (yani bu kaydırarak kilit açma) nasıl ayarlanıyor ilk flaştan sonra gördüm ama bi daha göremedim . Yardımcı olursan çok sevinirim; Emeğin için teşekkürler kötüköylü kardeşim:)
Küçük bi rica:)
Azıcık hatırımız varsa şu fw mod olayına devam et. Bizim hatrımız yoksa somuncu babanın hatrına(nur'u) devamı gelsin:):)

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
Kötüköylü kardeşim. Bu fw gayet iyi ama bazı küçük problemler fark ettim.web browserden çok sık atıyor Opera mobile 10.1 beta(1) kullanıyorum ondanda aynı. Senin bundan önceki tsunami fwni kullanıyordum onda böyle bi şey yoktu . Web browser de Flash olmayan görüntüleri yüklemeyi seçtiğim halde bile bi kaç kez attı. Acaba bu genelde mi öyle yoksa sadece ben mi yaşıyorum bu problemi.

Ayrıca;
Otomatik tuş kilidi zaman ayarı yok mu ben mi bulamadım. Bir de scroll unlock (yani bu kaydırarak kilit açma) nasıl ayarlanıyor ilk flaştan sonra gördüm ama bi daha göremedim . Yardımcı olursan çok sevinirim; Emeğin için teşekkürler kötüköylü kardeşim:)
Küçük bi rica:)
Azıcık hatırımız varsa şu fw mod olayına devam et. Bizim hatrımız yoksa somuncu babanın hatrına(nur'u) devamı gelsin:):)
C6/N97 Tabanlı yazılımlardan kaynaklı opera web browser da ve Tuş kilit süresinde müzmin aksaklıklar vardır...
Modifiye olayı ile düzeltilebilecek noktalar değildir :islik

mfasya

Üye
ttpod yuklemeye çalışıyorum dahili bileşen uyarısı veriyon nasıl halledebilirim

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
ttpod yuklemeye çalışıyorum dahili bileşen uyarısı veriyon nasıl halledebilirim
patch and run yaması içermeyen bir ttpod kurulum dosyası bul.onu dene.
hatta ilk sayfada bulunan program paketinde var onu kullan....

anilvasif

Üye
Sistem normalde guzel calısıyor ama telefona bıraz program yuklemeye kalktıgınızda sureklı sorunlarla karsılasıyoz mesela KMS antı vırusu yukleyıp patchını yapamıosunuz vede bırcok antıvırusu kabul etmıyor telefon kafayı yıyor phytonda sorunlar var ozellıkle ılk flashlı halı guzel ama sonrası kafayı sapıtıyor ayrıca ramblow 20 gun sonrası felan yıne ıstıyor busefer ne gırersenız gırın kabul etmıyor :))

zenginadam

Üye
merhaba, tüm adımları gerçekleştiriyorum fakat telefonun power düğmesi adımına gelince not found diyor. o kadar basmama rağmen başaramıyorum. ya telefon hepten kapanıyor yada hiç olmuyor :S

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
Sistem normalde guzel calısıyor ama telefona bıraz program yuklemeye kalktıgınızda sureklı sorunlarla karsılasıyoz mesela KMS antı vırusu yukleyıp patchını yapamıosunuz vede bırcok antıvırusu kabul etmıyor telefon kafayı yıyor phytonda sorunlar var ozellıkle ılk flashlı halı guzel ama sonrası kafayı sapıtıyor ayrıca ramblow 20 gun sonrası felan yıne ıstıyor busefer ne gırersenız gırın kabul etmıyor :))
ilk sayfada ramblow ile ilgili açıklama olmasına rağmen görmemişin?antivirüs programları gibi ilave programlarla fw arasında bağ kurmanız yanlış olur...

merhaba, tüm adımları gerçekleştiriyorum fakat telefonun power düğmesi adımına gelince not found diyor. o kadar basmama rağmen başaramıyorum. ya telefon hepten kapanıyor yada hiç olmuyor :S
Nokia Pc Suite kur ondan sonra dene?

maktama

maktama

Üye
""telefon hepten kapanıyor" derken!! telefon zaten baştan beri kapalı olucak firmware atarken.

Üst Alt