Trident WT-3 ve İPhone

Sponsorlu Bağlantılar

hykara86

Üye
Almayın .. Almayın .. Almayın .. 4.gün bozuldu .. ustelık gozum gb koruyorken ..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
alma kardeşim alma alma çok pişman olursun benden söylemesi nokia al

XgenoaX

XgenoaX

Üye
yaa nie herkes kötülüo bu telefonu yaaaa!!!!!!!!
bn aldım hiç bi sorunu yokkkk

Sponqe61

Üye
Arkadaşlar ben direk açıklıyayım..ßende Trident W-T3 var..Ve benim butun akrabalarımda iphone 3g-3gs-4 var..3g ve 3gs lerden hiç bir farkı yok..Ayrıyetten telefoncudan siyah iphone arka kapaı aldım trident imde siyah dayım telefonu elıne aldı olum sen iphone u ne zaman aldın h.o felan dedi hiç bir şekilde fark edilmiyor...Tek sorun tv izlerken kapaı cıkarmanız lazım buda zamanla kapağın kırılmasına neden oluyor ama tekrar 10 tl verip yenisini alırım dersenız sorun yok :):)

heyaa

Üye
Arkadaşlar ben direk açıklıyayım..ßende Trident W-T3 var..Ve benim butun akrabalarımda iphone 3g-3gs-4 var..3g ve 3gs lerden hiç bir farkı yok..Ayrıyetten telefoncudan siyah iphone arka kapaı aldım trident imde siyah dayım telefonu elıne aldı olum sen iphone u ne zaman aldın h.o felan dedi hiç bir şekilde fark edilmiyor...Tek sorun tv izlerken kapaı cıkarmanız lazım buda zamanla kapağın kırılmasına neden oluyor ama tekrar 10 tl verip yenisini alırım dersenız sorun yok :):)
arkadaşım bndede wt-3 var bnde ıphone kapağı almayı düşünüyorum ama tereddütteyim kesin oluyor deme ?? bnce wt-3 alınacak bir telefon bence :evet: hemde bütçeye dost :oke::oke:

arsiv.onlinegoo

Üye
Nasıl anlamadım ? İphone ile wt3'ün arka kapağını değiştirmeyi düşünüyorsan bu imkansız çünkü iphone'un arka kapağı açılmıyor :d:
ama wt3 için çakma kapak tasarlanırsa çok harika olur gerçekten :aha:
Arkadaşım iphonelerin Arkakapalkarı satılıyor rengerenk ama kapaklar tam oturmuyor...

eytm1shard

eytm1shard

Üye
ya nasıl değişiyo batarya :D

kvncylmz

Üye
arkadaşlar w-t3 ıle ıphone kapakları hemen hemen aynı ıkısıde acılıyor ama arka kapagı acmak ıcın her ıkısındede vıda koymuslar zaten cok kucuk ebbatlarda tornavıda kutunun ıcınden cıkıyor bence arka kapagı degıstırmek sacmalık onun yerıne sadece arka kapaga takılan ıphone kılıfları (koruma arka kapakları ) var ve ayırt etmesı ımkansız gıbı bırsey

Üst Alt