Trident WT-3 ve İPhone

Sponsorlu Bağlantılar

patlıcannn

patlıcannn

Üye
    Konu Sahibi
Trident WT-3 ve İPhone
arkadaşlar ben wt-9 ve wt-3 arasında iyice düşünüp wt-3 almaya karar verdim fakat aklımda kalan bir soru işareti var wt-3 ün boyutları iphoneyle aynımı yoksa dahamı küçük söylerseniz sevinirim bu arada wt-9 modeli wt-3 ten daha iyiyse lütfen yorumlarınızda belirtiniz teşekkürler.

altundalserdal

Üye
Iphone'dan sadece çok çok az kısa.Görünüşü vs. ıphone tamamen.

patlıcannn

patlıcannn

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim

temasan53

temasan53

Üye
arkadaşlar ben wt-9 ve wt-3 arasında iyice düşünüp wt-3 almaya karar verdim fakat aklımda kalan bir soru işareti var wt-3 ün boyutları iphoneyle aynımı yoksa dahamı küçük söylerseniz sevinirim bu arada wt-9 modeli wt-3 ten daha iyiyse lütfen yorumlarınızda belirtiniz teşekkürler.

Birebir aynı ölçülerde hatta ben komşumdan hediye aldığım orjinal iphone kılıfını kullanıyorum eğer 1 mm bile fark olsaydı klips yuvaya oturmazdı..Data-şarj kablosu da birebir aynı kısaca herşeyiyle aynısı...

teomanata

Üye
arka kapağını değiştiren var mı oturuyor mu acaba tam

ucx

ucx

Üye
arka kapağını değiştiren var mı oturuyor mu acaba tam

Nasıl anlamadım ? İphone ile wt3'ün arka kapağını değiştirmeyi düşünüyorsan bu imkansız çünkü iphone'un arka kapağı açılmıyor :d:
ama wt3 için çakma kapak tasarlanırsa çok harika olur gerçekten :aha:

altundalserdal

Üye
Ben iphone kapağını wt3'e takmayı denedim ama olmadı.İphone kapağı büyük ebatları vs. hiçbirşey olmadı.

wapturkey

Üye
onun yerine iphonenin koruma kılıflarından al daha anlamlı orjinalini bozmamış olursun

resh@

Üye
Ben iphone kapağını wt3'e takmayı denedim ama olmadı.İphone kapağı büyük ebatları vs. hiçbirşey olmadı.

Bir arkadaşın yapmış olduğu ufak bir uyanıklığı dile getirmek istiyorum.
Bir tane trident W-T3 almış ve üzeine iphone beyaz kapağını takmış ve tam olarak oturduğunu bizzat gözlerimle gördüm.
Yani telefon önden zaten iphone, bu ile sayesinde arka kısmını da birebir iphone yapmış oluyorsunuz.:megafon:

temasan53

temasan53

Üye
Apple iphone kapağı takılır ama TV anteni yok onun için TV çalışmaz....Birde iphone kapağı açılmıyor diyen arkadaş , batarya ve hafıza kartı değişirken nasıl olacak diye düşünmüşmü ?...

sencen_18

Üye
wt3 alacak arkadasım bence alma cünkü en fazla 3 ay sonra kesinlikle servis e gönderceksin niye diyeeceksin onu da sölim sana çünkü telefon dokunmatik yani ve iphone kadar dokunmatiki kaliteli degildir o yüzden dokunmatik kırılacak ve servisin yolunu tutacak. aynı sorun BENDEDE VARDI

temasan53

temasan53

Üye
wt3 alacak arkadasım bence alma cünkü en fazla 3 ay sonra kesinlikle servis e gönderceksin niye diyeeceksin onu da sölim sana çünkü telefon dokunmatik yani ve iphone kadar dokunmatiki kaliteli degildir o yüzden dokunmatik kırılacak ve servisin yolunu tutacak. aynı sorun BENDEDE VARDI

Senin mesajlarda W-T2 kullandığını yazmışsın ....W-T3 gayet kalitelidir arkadaşım....

sencen_18

Üye
Ben kalıtesiz demedim bende kullanıyorum arkadas sa sadece dokunmatik almadedim yani wt9 daha iyi en azından

gzec

Üye
opel alın bence renault çikin

ucx

ucx

Üye
Apple iphone kapağı takılır ama TV anteni yok onun için TV çalışmaz....Birde iphone kapağı açılmıyor diyen arkadaş , batarya ve hafıza kartı değişirken nasıl olacak diye düşünmüşmü ?...

Ben açılmıyor diye biliyorum, sanırım yanlış biliyorum sen daha iyi bilirsin tabi.

DarknessMasteR

Üye
WT3 Iphone göre 0.7mm daha geniş ve 0.4mm daha kalın boy bire bir aynı... Orjinal Iphone arka kapak koruyucuları var bunlar bire bir uyuyor denebilir azcık zorlamak gerekiyor sadece takarken ben WT3 al derim

oguzhan2z

Üye
Merhabalar arkadaşlar. Ben yaptığım birkaç araştırma sonucu Trident WT-3 almaya karar verdim. Ama bu telefon ile ilgili kafamda birkaç soru işareti kaldı izninizle telefon sahiplerine bu soruları yöneltmek istiyorum. İlk sorum telefonun içinde hareket sensörü varmı?, hareketi algılayıp müzik değişimi veya resim/video tam ekran yapıyormu. İkinci ve son sorum ben bir uyanıklık yapıp iphone koruyucu arka kapak takmak istesem telefona olurmu çünkü mm'lik bir eksiklik veya fazlalık olduğu taktirde uymaz. Bu sorularımı cevaplarsanız şimdiden teşekkürler..

meryem bodrum

Üye
birsey sorucm bu trident w3 ün sesi tamamen kısılabiliomu ve nasıl bi telefon

hykara86

Üye
Merhabalar arkadaşlar. Ben yaptığım birkaç araştırma sonucu Trident WT-3 almaya karar verdim. Ama bu telefon ile ilgili kafamda birkaç soru işareti kaldı izninizle telefon sahiplerine bu soruları yöneltmek istiyorum. İlk sorum telefonun içinde hareket sensörü varmı?, hareketi algılayıp müzik değişimi veya resim/video tam ekran yapıyormu. İkinci ve son sorum ben bir uyanıklık yapıp iphone koruyucu arka kapak takmak istesem telefona olurmu çünkü mm'lik bir eksiklik veya fazlalık olduğu taktirde uymaz. Bu sorularımı cevaplarsanız şimdiden teşekkürler..

kimse cvp vermemiş barı ben cvp vereyım . bu telefonu araştırırken sınır olmuştum kımse doğru duzgun cvp vermıyor dıye :))

telefon sensor ozellıgı var , resım , muzık degısımlerınde sallayınca degısıyor .. resımlerde tam ekran yapıoda vıdeoda daha bakmadım ben . son sorunun cvbını bende hala arıyorum :))

007mustafa

007mustafa

Üye
bnde almayı düşünüyorum dış görünüşü falan çok güzel arkadaşımda wt-2 war çok memnun ama bn wt-3 yada wt-6 almayı düşünüyorum

Üst Alt