Trident WT-11 hakkinda..

Sponsorlu Bağlantılar

mahoma61

Üye
Kardeşim Kullanmayı Bilmiyorsan Biz Ne Yapalım , Kim Ne Yapsın Sana Alalı 4 Ay'ı Geçti Hala Deligibi Çalısıo Hiç Sorunsuz , Sarj Süresinde Düşme Vs. Hiç Bi Problem Yok Problem Sende Bence .. Biraz Dikkatlı Bak Kurcalarken Herşey Türkçe Zaten . :oke:

mirmelik

Üye
ben aldım 1 ay önce gayet güzel bi tlf tavsiye ederim. piyasadaki 700 milyonluk tlflardan hiç bi eksiği yok hatta artıları bile var.beni cift tlf taşımaktan kurtardı.wireless gayet iyi çalişiyo getjar veya sharejar adlı sitelerden istediğim program veya oyunu yüklüyorum gayet hızlı bi tlf.ben izmir çankaya dan 260 a buldum hatta 6 taksit bile yaptırdım.zaten 2 sene garantisi war bu yüzden hiç bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum.zaten tlfna bişi olduğunda merkezine aras kargo ile bedava gönderip alabiliyosun.bence kaçırılmayacak bi tf wt11

frk_25

Üye
Bazı arkadaşlar cin mallarını kararıoo ama alakası yok bnde w-t11 kullanıyorum süper tlf hiç bir sıkıntı qörmedimm sıkıntı çıkar diyosan o senin kullanmana balı sonuçta kul yapısı ama hiç bi aksaklık problem yok çok temiz bak şazrı tam bitmeden tamkma şarza daha iy olur ben memmunum sadece kamera problemi onuda ben zaten hiç kullanmıyorum kamerayı... :)

contackman

Üye
sakın alma arkadaşım ben aldım inan bin pişman oldum sakın çin malı alma ne alırsan al ama çin malı alma kaçıncı kere beylikdüzündeki şirkete gidiyorum telefonum için ve ben gidiğimdede millet ellerinde telefonlarla geliyor ne kavgalar oluyıor insanlar ne lanetler ediyor bu gün 10 temmuz ve saat 13de bende ordaydım telefonum için inanın yaptık diyorlar yolluyorlar telefonla konuşmakda bi okadar imkansız diyebilirim wt 9 var hiç b,iişeyi çalışmıyor sakın almayın almak isteyenleride uyarın parana yazık az uz para deyil

--------------- Ekleme ---------------

W-t11 miyoksaW-t9 mu

Merhaba arkadaslar bende bu telefonlardan almak istiyorum, daha onceki telim Samsung J700 du suan ki telim TTN Mobile M6i dokunmatik memnunum telimden fakat sms yazmasi zoruma gidiyor acikcasi zirt pirt kalemi al eline yaz, simdi T9 klavyeli almak ve kullanmak istiyorum acaba Trident W-t11 mi alsam W-t9 mu? Bu modelleri kullanan ve bu telefonlara sahip olan arkadaslar (2 si arasinda secim yapmam gerekirse hangisini secmeliyim?) Trident WT-11 hakkinda ki konuma + yada - yorumlarini yazarsa sevinirim tesekkurler..
sakın alma arkadaşım ben aldım inan bin pişman oldum sakın çin malı alma ne alırsan al ama çin malı alma kaçıncı kere beylikdüzündeki şirkete gidiyorum telefonum için ve ben gidiğimdede millet ellerinde telefonlarla geliyor ne kavgalar oluyıor insanlar ne lanetler ediyor bu gün 10 temmuz ve saat 13de bende ordaydım telefonum için inanın yaptık diyorlar yolluyorlar telefonla konuşmakda bi okadar imkansız diyebilirim wt 9 var hiç b,iişeyi çalışmıyor sakın almayın almak isteyenleride uyarın parana yazık az uz para deyil

sametpol

Üye
Arkadaşlar telefonu yeni aldım alacak arkadaşları da bilgilendirmek isterim bildiğiniz gibi ülkemizde çin mallarına karşı duyulan bi güvensizlik var fakat şimdiye kadar herşeyin kalitelisini aldım hepsi bozuldu yani bozulmayacak diye bişey yok örneğin creative mp3 aldım bozuldu servis garantide olmasına rağmen para istedi 6600 ım vardı sürekli hata veriyor şimdi iphone bile yeni nesil telefonlarında hata var adam geri toplatıyor yani olmayacak diye bi kaide yok telefonda yok yok sadece markası yok :) bir de kamerası için sakın almayın kamera dandik haricinde bütün özellikleri güzel bende yeni aldım umarım başımıza bi iş gelmez

kızılgüneş27

Üye
slm arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum.Bende yeni w-t11 aldım hattım avea internete giremiyorum ,interneti olan yerde wifi ile bağlandım ama vidio ları oynatmıyor Adobe reader kurulumu istiyor bu telefonun proğram kurulumları nasıl yapılmalı bile proğram kuran varsa cevap yazsın?:d

xxtehlikelixx

xxtehlikelixx

Üye
Bende dün sipariş ettim ve ertesi gün geldi şu an ürün elimde herşeyiyle harika fakat wifi modemime bağlanamadım bilen arkadaş warsa ALLAH için yardım acil!!!

cacar54

Üye
dostum merhaba ;
ben wt11 almayı düşünüyoru. gerçi yazmışın ama hala aynı şeyleri düşünüyormusun?
alıpta pişman olmak istemiyorum.yardımcı olursan sevinirim.

hesnesley

Üye
bende w-t9 var satiyorum gittigidiyora koydum ama bakicaz uygun bir fiyata satmayi dusunuyorum ihtiyactan

es_emre26

es_emre26

Üye
Bu telefon en fazla kaç gb hafıza kartını zorlanmadan taşıyabilir ?

buqrapper

buqrapper

Üye
slm abı bende wt11 ı almayı dusunuyorum sen aldınmı acaba aldıysan memnunmusun wıfı sı nasıl bıraz anlatrmsn ltfn

SnLDnZ

SnLDnZ

Üye
Açıkçası Trident markasını duydunmu kaç derim.Benim başım yandı başkasınında yanmasını hiç istemiyorum.Eğer görünüşüne aldanıyorsan aldanma 5 para etmez.. :)

M.Bilge

Üye
bir buçuk aydır kullanmaktayım, sorunsuz facebook, msn, ebuddymessenger, mail ve internet sayfaları çalışıyor.
bir iki ay işimi görsün yeter mantığıyla almıştım, işimi fazlasıyla gördü, şu an cepten yazıyorum, tavsiye ederim...
ilk başlarda avea ayarlarını farklı yaptığım icin sadece mail ve ebuddy bağlanamıyordu, wifi ile girdiğimde ise sorun yoktu, aveayı aradım, benim ayarlar wap ayarlarıymış yeni ayarları gönderdiler ondan sonra sorunsuz her uygulama çalışıyor...

seckin-e

Üye
wt-11 süper kardeşim bundan önce wt-3 kullandım dokunmatiği hemen arıza yaptı servise gitti geldi ongün sonra yine aynı sattım wt-11 aldım yerinde bi karar vermişim memnunum tavsiye ederim dokunmatiklerden uzak dur derim başka bi markanınkinide kullandım hepsi aynı sorunu çıkarıyo

selcuk06101

Üye
arkadaşlar bende wt11 aldım 2 gün oldu içinden çıkan usb kablo kopuk çıktı şarj kesiliyordu kabloyu hallettim ama bu sırada telefonun altındaki şarj girişinden şarj etmeye çalıştım ama hiç bir şekilde şarj olmadı milim milim çıkarıp takarken arada bir şarj kaldırıldı diyor ama şarj olmuyor bu telefonu kullanıpta bu girişten şarj eden varmı benim telefonda mı sorun var acaba ???

eLement34

eLement34

Üye
ses problemı var ve calar saatı calmıyo :):)

qurshot

qurshot

Üye
Bu telefonda Türkçe karakterleri nasıl yazıyoruz. Ya da öyle bir seçenek var mı ?

murat_421

Üye
ses problemı var ve calar saatı calmıyo :):)
ben telefonu alalı 2 gün oldu yazdığınız yoruma karşılık denedim baktım hiç bir problem yok ne seste nede çalar saatinde ezan saatlerini bile ayarlayabiliyorsun gayet iyi çalışıyor...

--------------- Ekleme ---------------

bu telefonu alacak arkadaşlar bence hiç kaçırmayın süper bi telefon blackberry nokıa gibi aynı özellikteki markalara 500 1000 tl arası bir para sayacağınıza bunu tavsiye ederim bence kaçırmayın her özelliği çok güzel çalışıyor kullanmasıda çok basit

muzo_74

Üye
ya arkadaşlar bente wt.11 aldım gayet iyi telefon yaklaşık 10 gündür kullanılyorum sorum yok sadece takıldığım konu tv izlerken ekranın alt kısmında küçük bir menü var onu kaybedemedim bu konuda bilen arkadaş varsa lütfen paylaşsın ben tüm seçeneklerden denedim ama kaybolmadı ekranda biraz çirkin duruyor

mnalilarry

Üye
bende buradayı yorumlardan etkilenip aldım çok memnunum nokia 5800 girmediği yerden wifi ye girip nette gezebiliyorum : ))