TRİDENT t828 oyun yüklemek %100 çalışıyor(çince)

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
error vermesi imkansız

vurkun

Üye
bendede hiçbir hareket yok

sedat76

Üye
ya ben herşeyi denedim bir türlü olmuyor klasörlere de attım yine yok hakan kardeş yaptıgına inanıyorun yardım et bize senin teli kopyalama falan bişey olmazmı

--------------- Ekleme ---------------

benim tel t828 fotografı çektiğin telin aynısı

ilquer

Üye
hafıza kartının içinde mythroad diye klasor var. oyunları onun içine atın daha sonra telefondan *#220807# tusuna basın ekrana oyunlar gelıyor ama telefon cın malı oldugu ıcın oyun yazıları cınce gozukuyor.

emeğinize sağlık çince ama oldu

yumurcak-u

Üye
meyzu m8 telefonum var fakat uygun program ve oyun bulamıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz tesekkurler.

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle meyzu dite ilk defa bir telefon duyuyorum(anormal bişey değiş merak etme geçen seneye kadar anycool u bile bilmiyordum :D:D ).

yarın ben bi bakayım:oke:

sedat76

Üye
olmuyor ne yapmama rağmen :megafon: rakamları tuşladıgımda hic birsey olmuyor

kademyurumez

kademyurumez

Üye
bi arkadaş için aldım çalışırsa tşk çalışmazsa yok

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
çalışdımı??

muho96

Üye
teşekkürler

kadira

Üye
ya ben mb 550 oyun tükledim ne dediysen yaptım calımadı neden acaba

xpsenexp

Üye
kardeşim resimli anlatım yapında bizde ogrenelim olurmu kardeşlerrr.....

fan1gsli

Üye
abi benimde mb-550t var ne yaptıysam açılmıyor dediklerinizin hepsini yaptım olmuyor lütfen detaylı anlatın ya da videoy la çekin bekliyoruz

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim resimli anlatım yapında bizde ogrenelim olurmu kardeşlerrr.....

resimli anlatıma gerek yok herşey gayet açık

abi benimde mb-550t var ne yaptıysam açılmıyor dediklerinizin hepsini yaptım olmuyor lütfen detaylı anlatın ya da videoy la çekin bekliyoruz

bu oyunlAr telefonun için uyumlu değilki(daha doğrusu denemedim)
sadece t828 de denedim

sedat76

Üye
benim telde t828 denedim ama çalişmıyor buda gayet açık

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
bidaha dene??

archer14

Üye
arkadaşım bende aynen senin dediğin gibi yaptım ama oyuna geliyorum direkt ilet seçeneği çıkıyor oyun açılmıyr

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
t828 lerin farklı farklı sürümleri olduğu için uyuşmuyo olabilir...

caris67

Üye

hafıza kartının içinde mythroad diye klasor var. oyunları onun içine atın daha sonra telefondan *#220807# tusuna basın ekrana oyunlar gelıyor ama telefon cın malı oldugu ıcın oyun yazıları cınce gozukuyor. benım telde mb-550 t dedıgımı yap olur. ama oyun yazıları cınce ıdare edecen artık

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartının içinde mythroad diye klasor var. oyunları onun içine atın daha sonra telefondan *#220807# tusuna basın ekrana oyunlar gelıyor ama telefon cın malı oldugu ıcın oyun yazıları cınce gozukuyor. benım telde mb-550 t dedıgımı yap olur. ama oyun yazıları cınce ıdare edecen artık

sağol dostum:oke:

Üst Alt