TRİDENT t828 oyun yüklemek %100 çalışıyor(çince)

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
TRİDENT t828 oyun yüklemek %100 çalışıyor(çince)
arkadaşlar biliyoruz ki t828 çok yaygın bir telefon ve uyumlu oyun yok:@.bir çok internet sitesindende oyun var ama hepsi denedim olmuyor.şimdilik elimde 50 ye yakın oyun var ama bunların bazıları çalışmıyor:( bende belki sizde çalışır diye silmedim içlerinden:oke:.oyunları beğenmeyenler kızmasın oyunlar kötü diye:)içlerinde güzel olanlarıda var:D.

arkadaşlar tamamen bütün oyunlar benim uplodımdır.(ThE_GoDFaTHer*)

inanmayanlar için işte resimler;

bu resmi ekranın ışığı söndükten sonra çekmişim kusura bakmayın

lütfan çalıştıranlar için söylüyorum teşekkür butonuna basmayı unutmayalım.yorumlarınızıda bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bracan1, ADCANBAS, alican1990 ve 16 diğerleri

EJDERLARS

Üye
Dostum teşkkrler

caris67

Üye
ındıremıyorum error verıyor. ndn error verıyor ?

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
yeniden upload ediyorum biraz sonra linki yenilerim

--------------- Ekleme ---------------

yeniledim

caris67

Üye
saol tesekkur ederım (=

şimdide telefon acmıyor oyunları :S :(

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
bende nasıl açtı yaa o zamn:S
inanmayanlar için daha resim yükleyebilirim...

caris67

Üye
yha kardes inanıyorum. sana ınancım sonsuz. saten resımlerdende bellı oluyor. oyunları nereye attın sen telefonda ?

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
belki bunun bi fadası olur;
telefonda hafıza kartına "Application" diye bi klasör aç sonrada onun içine at

Odysseus

Odysseus

Üye
Forumlarda T828'e oyun yükleyen tek arkadaş Firrari'dir. Linkte problem yok, gerekirse üçe bölüp siteye ekleyerek kalıcı yapabiliriz. Linklerin ölme durumuna bağlı. Teşekkürler Hakan.

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
Forumlarda T828'e oyun yükleyen tek arkadaş Firrari'dir. Linkte problem yok, gerekirse üçe bölüp siteye ekleyerek kalıcı yapabiliriz. Linklerin ölme durumuna bağlı. Teşekkürler Hakan.

ben teşekkür ederim adem abi

caris67

Üye
arkadasın t828 ınde calıstı. benım t828 de calısmadı ama :S bırde bende mb-550t var ondada calısmadı ? ndn acaba :S

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
arkadasın t828 ınde calıstı. benım t828 de calısmadı ama :S bırde bende mb-550t var ondada calısmadı ? ndn acaba :S

hafıza kartında "Application" diye klasör açıp onun içine at dedim.yaptınmı?

caris67

Üye
benım t828 de acılmadı. ama arkadasın t828 de actı :S bırde benım mb -550t var onada yukledım ondada acılmadı :S ndn acılmıyor :(

hafıza kartında "Application" diye klasör açıp onun içine at dedim.yaptınmı?

yaptım :S

benım t828 de acılmadı. ama arkadasın t828 de actı :S bırde benım mb -550t var onada yukledım ondada acılmadı :S ndn acılmıyor :(

yaptım :S

yınede acılmıyor yha :( ne dedıysen aynen yerıne getırdım ama yok calısmıyor

shabgiri

Üye
Kardeş Error veriyor yaa

oyunicin

oyunicin

Üye
Teşekkürler.Sizin oyunları çalıştırdığınıza inanıyorum ama maalesef bazılarımız çalıştıramıyor lütfen daha ayrıntılı bir anlatım yaparak bize yardımce olun.Bu arada oyunlar nerden açılıyor?:(

caris67

Üye
hafıza kartının içinde mythroad diye klasor var. oyunları onun içine atın daha sonra telefondan *#220807# tusuna basın ekrana oyunlar gelıyor ama telefon cın malı oldugu ıcın oyun yazıları cınce gozukuyor.

oyunlar için saol kardes

oyunicin

oyunicin

Üye
*#220807# bu kodu girdiğimizde internet açılıyo ama oyun felan yok ya nasıl yapıcaz:(

caris67

Üye
*#220807# bu kodu girdiğimizde internet açılıyo ama oyun felan yok ya nasıl yapıcaz:(

telefon bılgısayara usb kablosu ıle baglıysa ondan ınternete baglanıyordur. dedıklerımı yaptıktan sonra telefonu usb den cıkar :naughty: :oke:

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
gprs ayarları yapılımı??

Üst Alt