TouchRemote Symbian 3 Telefondan PC inizi kontrol etmek isteyenlereYENİ !!! NOKIA N8, 5800 ve dahası

Sponsorlu Bağlantılar

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
krdş düzenleme yaparken resmi silmişim sanırım telden yazıyorumresmi yükleyemiyecem antalarak yardımcı olmaya çalışıcam..pcde programı açınca ekranda server ip yazan yerdeki değeri örneğin 192.168.... olan yerdeki numarayı telefon setting bölümüne geliyorsun daha sonra en üste server ip o numarayı kaydet aynı yerde bulunan wirless seçeğini seç onayla bukadar ...bu arada güncelleme içinde bir iki şey söyleyim programı pcye ve tele kurunca gümcelleme yapılması gerektiği yazıcak hem pcden hemde telden güncelle 1.1 versiyonunu kullanırsın daha iyi olur sizlerin açısından.umarım yakında daha iyi bir sunumla sizlere versiyonunu paylaşabilirim..&amp;lt;font color=&amp;quot;Silver&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;lt;font size=&amp;quot;1&amp;quot;&amp;gt;----------Eklendi @ 02:03:22 ---------- Yazıldı @ 00:52:36 ----------&amp;lt;/font&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;lt;/font&amp;gt;najanaja krdş bak konuyu ilk açtığımda hangi sistemde ve hangi model telefonda test ettiğimi belirtmişim gayet anlaşılır ve akıcı bir dille anlattığımı sanıyorum..ayrıca pyhton.. gibi ek bir gereksinim olsaydı şayet size bunu belirtirdim..bana burda bu şurda bu yazıyor diyorsun ben sana site link i paylaşmadımki burda şurda böle yazıyor diyorsun ben programı vermişim paylaşmışım tabir i caiz ÇATIR ÇATIR ÇALIŞIYOR..bu tarza böyle bir program ŞUAN İÇİN pulamazsın iddaa ediyorum ..açıkça abartıcam belki ama kullanınca kurcaladıkça anlayacaksın SÜPER bir program..inan böyle bir programı sizlerle paylaşınca programı ilk kullandığımdaki aldığım keyiften daha çok keyif alıyorum sizlerle paylaşınca..gelelim teşekkür olayına sitede konu açarken s er ia l verilirmi verilmezmi bilmediğimden ilkten paylşmadım pm atsınlarki pm atınca dostluklar pekişsin symbian 3 forumunu hep canlı güncel tutalım ..hemde s e ri al i veririm pm(özel mesaj)dan ..birde dedimki espirisinede beyenirsiniz ... ki beyense ekime beyenmese ekime ...anlayacağın bnm umrumda bile olmaz..maksadımı söyledim..sonradan da senin mesajını görünce sinirlendim.. daha sonra s e r i al numarasını verdim belki banlanırım ama kendileri bilir site adminleri.uzun lafın kısası beyenip beğenmemen değil beni kızdıran hem senin gereksiz tavrın hemde 1 gün sonra pm cevapladım diye sabırsızlıkla yorum yapıp konuyu açmış ama ilgilenmiyo denilmesi.. neyse..paylaşmış olduğum program dışında konuşmayayım..konu amacından sapmasın..telden yazıyorum kusura bakma daha fazla açıklama yapamayacağım..kalın sağlıcakla

• Beğen
Tepkiler: synbynboy

najanaja

najanaja

Üye
bazen böyle yarım yapıldak paylaşımlarda benim canımı sıkıyor sonra ne dediğim bilmiyorum weriyorum weriştiriyorum böyle umarım canını çok sıkmamışımdır. Kimseyle laf dalaşına girip kötü olmak istemem elbette. Düzeltiyorum benim gördüğüm smart touch remote ymiş farklı bi pro yani. Ayrıca bunun gibi bi tane daha war vectir isminde bi pro onda da wmp, winamp falan tam yönetiyosun fakat oda trial di süresi doldu bendeki artık kullanamıyorum anlıycan. Senin proya gelince eminim çok güzel fakat kullanamıyorum. Pc dekini açınca altta local ip yazani teldekine yazıyorum tam bağlanıyor sonra bağlantı kesiliyor her saniye böyle yapıyor yani bağlı kalmıyor. Sorun nerde anlamadım walla neyse kısacası kullanamıyorum. Kendine iyi bak kardeş...

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
5800 da test edildi ..

supernatural25

Üye
winap gibi uygulamar calısmıyor galıba demo oldugu ıcın surumle ılgılı bır gelısme varmı

resulalan

resulalan

Üye
dostum wala aylardır böyle bişi arıyordum çok teşekkür ederim birde sürümü çıksa wala program tadınmaz yenmez uygulama çok kararlı ve hızlı tekrar çok teşekkür ederim dostum saol

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
bn tşkr ederim..

new_heacker

Üye
Şu An Bu Program Warya Aman Okadar memnun ettinki be bilader Allah Ne Muradın Varsa Versin :D

thesanches

thesanches

Üye
Çok iyi program harika bir paylaşım ellerine sağlık kardeş, umarım version'unuda kullanmak nasip olur çünkü demonun en kötü yanı yanlızca 15 Dk bağlı kalabilmek ...!

ankaraliserhat

ankaraliserhat

Üye
Saygılar...

erkanksdmr

Üye
Süper bir uygulama emeğinize sağlık bide tam sürümü çıksa süper olucak.

thesanches

thesanches

Üye
Arkadaşlar Aslında tam sürüm mevcut indirmiş olduğunuz programın internet sitesinde güvenli e-ticaret ile 15 Tl ye TAM sürüm satın alabilirsiniz, hatta ben almayı düşünüyorum her an alabilirim ilgilenen arkadaşlar ürünün internet sitesini ziyaret edin, Ayrıca konu sahibi arkadaşımızda TAM sürüm satın alma ile ilgili bağlantıları paylaşırsa çok iyi olur şayet biz paylaşırsak emeğe saygısızlık etmiş oluruz. SAYGILAR..

synergy11

synergy11

Üye
teşekkürler

mcnpl4

mcnpl4

Üye
eline sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş...

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Emeğine sağlık Teşekkürler

charless400

Üye
thnx

pzero

Üye
Paylaışım için teşekkürler, yalnız Rapidshare engelli başka sitelere yüklermisiniz.....

-omer-

-omer-

Üye
dostum eger calısıyorsa süpersn :D :yuru

resulalan

resulalan

Üye
dostum hala yok mu sürüm yaw o kadar baktım nette bulamadım satın alıcam desem onuda yapamam çünkü kredi kartım yok

troublee

Üye
harika birşey.. fakat tam sürüm değil.. kısıtlı yapabildiklerimiz..

atiriko

Üye
****** çalışmıo nası yapcaz

Üst Alt