Toplu sms yollarken çok sayıda sms gönderiliyor uyarısı?(help)

Sponsorlu Bağlantılar

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
Toplu sms yollarken çok sayıda sms gönderiliyor uyarısı?(help)
Arkadaşlar telefonum Lgp920 optimus toplu sms için go sms programını kullanıyorum.Sorunum sms sayısı 50 yi geçince çok sayıda sms gönderiliyor uyarısı alıyorum.Tamam-iptal tuşuna basmam gerekiyor.O zaman toplu göndermenin bir anlamı kalmıyor.telefonun orjinal sms programıda bu uyarıyı veriyor.Bu uyarıyı nasıl kapatabilirim..:vur

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
Cevap verecek arkadaş yokmu..?:nono:

pirinç1

Üye
Ben sms scheduler programı kullanıyorum. Şimdiye kadar birçok sms programı denedim go dahil hiçbiri bunun kadar iyi değil. Sms scheduler de böyle bir problem yok. Sadece android de saatte 100 mesaj gönderme sınırı var. Tavsiye olunur

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
Benim bahsettigim telefonun orjinal sms uygulamasındada var.Bu uyarıyı kapatmak istiyorum...

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
Yardım bekliyorum...

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
Bu işi çözecek arkadaş hayır işine katkıda bulunmuş olacak mesajları bir vakıf adına yolluyorum.O yüzden bu sorunu halletmem işleri dahada hızlandıracak.Selam ve saygılar...

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
help me!..

TheMadness

TheMadness

Üye
Optimus 3D ile ilgili pek bilgim yok ama Go SMS deneyebilirsin.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Go SMS le 158 adet SMS gönderdim sadece ilk yirmi tanesi ulasti bende tam ami ulasmistir diye umursamadim. Bir kaç gun kimse aramayinca anladim. Yani ise yaramaz

paradox07

paradox07

Üye
ayni sorun bende de var.sanirim androidlerin cogunda oluyor ama cogu arkadas coklu mesajla isi olmadigi icin farketmiyor bunu.ben telefonda gruplar olusturdum ve hatayi almaya basladigim an birakiyorum gondermeyi,biraz bekledikten sonra tekrar gondermeye basliyorum.

Symbianize

Symbianize

Üye
Bence güvenlikle alakalı bişey hani playstore fake uygulama dolu ya bazı virüslerde başka ülkelerdeki numaralara çokça mesaj atıyor tabi bunun karşılığında para kazanıyor bu yüzden sınırlamış olabilirler tehlike alğılıyor olabilir

paradox07

paradox07

Üye
hmm dedigin dogru olabilir.zaten basta uygulamanin mesaj atabilmesi sacma ya!

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
Çözüm yolu lazım.Ben çoklu msj haftada 500 sms yollayarak kullanıyorum.Go sms te sorun yok bu güvenlik uyarısını nasıl deaktif edebiliriz :'(

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
cevap yokmu..çözüm bulan yokmu..:nono:

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
help me:islik

paradox07

paradox07

Üye
bilmiyorum ben de :) ama bir yonden dusununce adamlar hakli.mesela bir oyun sms gonderebiliyor davet falan.adam batmasin diye 100 sms onlemi alinmis

Üst Alt