Uygulama Top eleven hilesi varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

ege009

ege009

Üye
    Konu Sahibi
Top eleven hilesi varmı?
Merhabalar Bn top eleven oyununu oynuyorum android cihazimda. Token ve Para hilesi varmi?

- - - Eklendi - - -

Cevap yokmu ????

- - - Eklendi - - -

Cevap yokmu ????

mc_shekil

mc_shekil

Üye
bende arıyorum ama bi türlü bulamadım :angry:

epsilon7

Üye
bilen yok mu :(

yakupb03

yakupb03

Üye
bende bende :-)

cihan_aslan

Üye
nasıl

Nasrettin47

Üye
aynen ya yabanclar bulms hileyi her adami aliorlar yokmu bilen hileyi

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Bende arıyorum :)

denizci535

denizci535

Üye
Su hileyi bi bilsek millete 20 atarim

cardanadam

cardanadam

Üye
bulusanız banada haber verin :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bende severek oynuyorum çok güzel bir oyun. Şimdi bu oyun hakkında biraz tecrübelerimi paylaşayım tabi burada hep beraber bir paylaşım yaparsak çok güzel olur. Neyse konumuza dönelim şimdi bu oyun sadece android 2.2 ve üstü için ve iOS 4.3 ve üstü için cep telefonlarındada oynananiliyor ki en güzel yanıda bu olsa gerek benim için. Sırf bu oyun için Nokia c6 01 telimi değiştirdim çünkü desteklemiyor yani symbian için olmuyor oyun. Neyse oynda şu anda 5. Seviyedeyim oyun genel olarak her oyun gibi jeton üzerine kurulu bir oyundur jetonuda ya para ile satın alıyorsunuz Yada bazı taktikler var o şekild alıyorsunuz. Bazı taktikler dediğim jeton kazan kısmına Türkiye olarak girdiğiniz zaman reklamcılık bizim ülkemizde fazla gelişmediği için reklam bulma çok Zor. Gelelim taktiğe şimdi biz jeton kazanmak istiyorsak ilk önce Security kiss programını Yada VPN one click programını indiriyoruz ikiside aynı işi yapar burada amaç bu programlar sayesinde oyuna başka ülkelerden giriş yaparak token kazanmak. Ama burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey bu programlardan girerken banlanma riski var o yüzden herğün ayrı ayrı ülkelerden girin 5 dakika ara ile iki farklı ülkeden girmeyin ban yersiniz zira ben yedim o yüzden diyorum. Ve face üzerinden değilde kendi sitesi üzerinden oyuna girin ve oradaki jeton kazan kısmına tıklayın oradan bir sponsor seçip ücretsiz yazan reklamlara tıklayıp kazanmaya başlayın. Burada önemli olan dediğim gibi dikkat çekip ban yememek yoksa bir daha jeton kazanmak çok zor oluyor. Gene bu konu altında paylaşım yaparak devam edelim. Saygılar

CiaCelebrity

Üye
Buyur kardeş.
Top Eleven Football Manager

Facebook'taki en popüler spor oyunu artık Android mevcuttur. Dünya çapında 6.000.000 aylık aktif Futbol yöneticileri büyüyen topluluğun bir parçası olun! Ekibinizin oluşturun ve lig, kupa veya şampiyonlar ligi üst götürecek. Masaüstü bilgisayar ve mobil, yönetmek aynı futbol takımında oyna. Bir futbol menajeri olun! Kendi sanal Futbol (Soccer) Kulüp oluşturun ve Ligler, Kupalar, Şampiyonlar Leagues veya Hazirlik Maçlari arkadaşlarınız ve diğer oyunculara karşı oynamak. Sizin ve arkadaşlarınızın Android, iPhone, Facebook ya da TopEleven.com üzerinde oynamak ister, futbol takımını yönet ve oyun oynamak.

Talimatlar:

1. Top Eleven Hack Coins.Apk indirin
2. USB Bağlantısı aracılığıyla Bilgisayar ile Mobil bağlayın
3. Cep telefonunuzdaki. Apk Kopyala ve Yapıştır
4. Astro File Manager indir
5. Astro File Manager. Apk dosyasını bul
6. Yüklemek tıklayın
7. Top Eleven Hack açın ve Düğme Hack tıklayın
8. Enjoy! % 100 Güvenli!

Eğer bir hata olduysa.

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan
muhammet7676

muhammet7676

Üye
Buyur kardeş.
Top Eleven Football Manager

Facebook'taki en popüler spor oyunu artık Android mevcuttur. Dünya çapında 6.000.000 aylık aktif Futbol yöneticileri büyüyen topluluğun bir parçası olun! Ekibinizin oluşturun ve lig, kupa veya şampiyonlar ligi üst götürecek. Masaüstü bilgisayar ve mobil, yönetmek aynı futbol takımında oyna. Bir futbol menajeri olun! Kendi sanal Futbol (Soccer) Kulüp oluşturun ve Ligler, Kupalar, Şampiyonlar Leagues veya Hazirlik Maçlari arkadaşlarınız ve diğer oyunculara karşı oynamak. Sizin ve arkadaşlarınızın Android, iPhone, Facebook ya da TopEleven.com üzerinde oynamak ister, futbol takımını yönet ve oyun oynamak.

Talimatlar:

1. Top Eleven Hack Coins.Apk indirin
2. USB Bağlantısı aracılığıyla Bilgisayar ile Mobil bağlayın
3. Cep telefonunuzdaki. Apk Kopyala ve Yapıştır
4. Astro File Manager indir
5. Astro File Manager. Apk dosyasını bul
6. Yüklemek tıklayın
7. Top Eleven Hack açın ve Düğme Hack tıklayın
8. Enjoy! % 100 Güvenli!

Eğer bir problem yaranarsa.

update istiyor.

CiaCelebrity