Öneri Android Program Fikrinize ihtiyacım var.


yucelsolak

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar
İnternet üzerinde akıl zeka oyunu satışı yaptığım bir web sitem var.
3 yıldır satış yapıyorum. Instagram takipçi sayım da reel 120 bin oldu. yavaş yavaş marka bilinirliği oluştu.
Ancak şuan android ve ios bir yazılım yapmama gerek var mı onu düşünüyorum.
Acaba böyle bir programda kullanıcılara ne sunabilirim? Neden web siteme girip alışveriş yapmak yerine bu android yazılımı indirmek zorunda kalsınlar? bu sorulara cevap bulamıyorum. Ayrıca bu yazılıma emek ve para harcayarak yaptırdıktan sonra bir de insanların indirmeleri için reklam bütçesi ayırmam gerekecek.
Bu yazılımın müşterilere olan faydasının dışında bana ek bir getirisi ne olabilir?
Web sitemi aşağıdaki linkten inceleyip fikir verirseniz sevinirim.
İkna edici fikri olup da yazılımı yazabilecek arkadaşlar da pm üzerinden benimle iletişim kurabilirler.
Web Sitem
Akıl Oyunları
 
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Web sitenizin mobil uygulamasını yapabilirsiniz. Ve bu uygulamaya kullanıcılar için dilerseniz sitenizde olmayan farklı birşeyler de ekleyebilirsiniz.
 

yucelsolak

Üye
    Konu Sahibi
Web sitenizin mobil uygulamasını yapabilirsiniz. Ve bu uygulamaya kullanıcılar için dilerseniz sitenizde olmayan farklı birşeyler de ekleyebilirsiniz.
sitenin mobil versiyonu var zaten. amaç mobil değil de android ya da ios yapıp ekstra ne gibi şeyler olabileceği
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt