Hungry Shark Evolution - İstediğim kadar para hilesi

OĞULCAN DIR BENİM ADIM

OĞULCAN DIR BENİM ADIM

Üye
    Konu Sahibi
Benim hungry shark evolution adlı bir oyunum var
ve oyunda para hilesi yapmak istiyorum ama APK dosyası olarak değil, yani sınırsız değil...

biryere ne kadar para istediğimi yazıpta olmasını istiyorum

Öyle bir uygulama varmı?
NOT:
(Bilgisayarım yok).

ŞUNUN GİBİ MESELA:
Cheat Engine!
bunun android versyonu gibi bir uygulama lazım bana...

Yardım ederseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Selim Baltacı
Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
Oyun eğer online değil ise. Yani sunucudan elindeki kaynak miktarını denetlemiyorsa hile yapabilirsin ancak mobil platform üzerinden yapabilir misin bilmiyorum. Ben de zamanında offline oyunlar üzerinden kaynak hilesi yapmak için uygulama aradım Cheat engine gibi. Ancak hiç bir uygulama bulamadım. Eskiden ETS 11de direk oyun dosyalarına girerek hile yapabiliyordum PCde. Mobilde de bu kadar basit olsa keşke.

Fatih BaKeR

Üye
Offline oyun ise Lucky patcher ile satın almis gibi yapabilirsiniz belki. Oyunlarda denemedim ama birkac uygulamada ise yaramisti. Satin al menusune bastiginizda lucky patcher menusu gelir ve sahte bir satin alma olur.

OĞULCAN DIR BENİM ADIM

OĞULCAN DIR BENİM ADIM

Üye
    Konu Sahibi
deneyim bakim

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt