TomTom artik intern GPS ile calisiyor

Sponsorlu Bağlantılar

gücüktene

Üye
kardes tabi ki nTürkiyede kullanabilirsin ama ancak navide olan yerleri bu arada dilini kendin degistirebilirsin tomtomda dil secimi oldukca fazla...

dayfunka

Üye
Bendede harida bulamadı diyor sec diyorum dişari adiyor neden?????????????????

naberbeyaw

Üye
Harikasın mükemmel

xmen54

Üye
arkadaşalr n96m var yutdışından gelme kaıyıtlı neyse ben yükledim sırayla herşeyi yaptım n95de oluyor ama n96da gpsd çalışıyor ne tomtom nede bt ye giremiyorum hiç bi harekektlik yok bi yardımcı olun bea uzun yola çıkacam kulalnıyım şu gpsi herkese şimdiden teşekkürler

kudret81

Üye
bu tom tom kontor yiyomu? yoksa belesmi ?

yassose

Üye
arkadaslar bu programi calistiramayanlar buyuk ihtimalle entegre gps secmemislerdir bunun icin ayarlar.genel.ordan konumlama ordan entegre gps i acsinlar yoksa sinyali alamadigi icin calismaz

egemenkons

Üye
arkadaşlar paylaşımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum anlatacağım şey sorun mu bilmiyorum adere git diyorum şehir ismi yazıyorum direk semt adı sormadan rota planlamaya çalışıyor ve planlı rota yok diyor bu nasıl bi sorun anlatır mısnız lütfen

dadas9

Üye
arkadasim ben de yaptim calisiyor fakat harita dosyalarini nerde bulacam.onun hakkinda da bilgi verirseniz sevinirim

artist007

Üye
arkadaslar ben 3gündür ugrasiyorum ama birtürlü gps blamiyor bilgisi olan varsa aciklarsa sevinnirim ayrica sirf gps signali icin 4 saat disarda bekleim
saygilar ..

--------------- Ekleme ---------------

sevgili topragim mevcut yorum bizi bu gurbet ellerde birktinya daha nedim sanga la bit türlü gps bulamiy bu sabah agsam urgasim olmiy he bir el atsan seyle :sn:tomi tom:( gecmisine rachemt yorum ( bir E-mail atarsan eyi edeng ellerin dert görmiye .( [email protected])

harun4554

harun4554

Üye
oluyor arkadasim siz kurmayi bilmiyorsunuz.bakin map dosyasini jklasörden cikarip direk kartin icine kopyalayin.sonra tomtom bin dosyasini kurun is tamamdir.,n73 icin ayri gps anteni lazim.

kardes n73 te sorunsuz calisiyor am limewire programindan tomtom diye tomtom s60 diye arat.orada mapsi bulacaksibn.sonra o klasörü koyalacaksin.yukaridaki mapi denemedim.bende avrupa icin olani var.bende n95 de var.ama olmuyor n95 de.anlamiyorum.kendi gps alicisini bulamiyor telefon.yaptim herseyi.programlar yüklü maps tamam.ama gps de sorun var herhalde.3 saat oldu baglanacak daha.

MahmutGuven

MahmutGuven

Üye
almayı düşünen arkadaşlara linkten en son model nı inceleyebilir, yapabilirler. her türlü marka ve model ni burda bulabilirsiniz. , , ve diğer markalar.

Kolay gelsin.

eilguen

eilguen

Üye
arkadaslar ben sony ericsson x1 cihazini aldim, tomtomu yükledim en son versiyonunu nerede oldugumu buluyor fakat gecerli GPS sinayalini bi türlü almiyor. ne yapmam gerek.

oguzfb78

Üye
ya ben actim ama haritayi bulamio nasil yapcam?

yasamali

yasamali

Üye
slm arkadas bu kadar soru trafiginde birde ben sorum allah ikina bir yardim et
programi N81 kurdum calisiyor ama GPS sinyali yok almiyor bildigim kadariyla bunda internete baglanmadan GPS e giremiyorum
am birde 6210 navi cebim var ona yüklüyorum hersey tamam tom tom yazan yeri acmiyor birde bu pragram paralimi deilmi 6210 da kendi GPS var demi
bir zahmet yardimci olursan sevinirim

schle041

schle041

Üye
Yardımcı olurmusunuz Lütfenn... binpda gps bluetooth listesine gelmiyor...+ GPSd açıyorum bütün değerleri 0 olarak gösteriyo ne yapmam lazım yardım edın lutfen ( NOKİA E65 )

liloh

Üye
n95 cok güzel calisiyor yazanlari iyi takip ederseniz eminim sizdede calisir gps bulamiyor diyenler acik mekanda 5,10 dakika dolassin

dügmeye basik tut ozaman geliyor

Coolwhisper

Üye
n82 için gps device id nasıl bulucaz, benim cihaz yurtdışından gelme kutusu yok, cihazın üzerindede gps id yi yazmamışlar sadece wlan id ve imei var, yardımcı olursanız sevinirim.
Bende şu an garmin yüklü ama pek memnun değilim, Tomtom kurdum ama harita aktivasyonu için device id soruyor, bir türlü bulamadım.

Mikrowellenmann

Üye
Arkadaşım programı kurdum dediğin gibi. Fakat Harita bulunamadı mesajı alıyorum. NEden acaba. Bir türlü yüklediğim haritaı görmüyor.

Yardım edersen sevinirim. Teşekkürler. Selamlar

turko-

Üye
slm arkadaslar bu tomtom n96 da da cilisirmi?

evt yazilanlarin hepsini yaptim ama nedense n96 calistiramadim hic acmiyor nedenini bilenvarsa lutfen yardim

akcan1212

Üye
6300 olurmu arkadaşlar bilen cevap yazsın

Üst Alt