Uygulama Titanium Backup:Üzgünüm, kök dizine erişim ... hatası (YARDIM)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GalaxyNoteII

GalaxyNoteII

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Sony Ericsson Live With Walkman cep telefonuna sahibim. Yaklaşık 4 ay önce rootlama işlemi yaptım ve düne kadar Titanium Backup'la ilgili bir sorunla karşılaşmadım. Bugün silip üst sürüme güncellemek istedim. SuperUser iznini verin dediğinde İzin Ver'e bastım ve ardından resimde belirttiğim sorunla karşılaştım. SuperUser'dan Titanium Backup izinlerini silip tekrar izin versem ve Titanium Backup'ı tekrar tekrar kursam da bir türlü halledemedim. Cevaplarınızı bekliyorum.
İyi forumlar.

 
Alper Atlıhan

Alper Atlıhan

Üye
Süperuser programına güncelleme varmı marketten kontrol et sorun superuser programında galiba
 
GalaxyNoteII

GalaxyNoteII

Üye
SuperUser güncellemesi yok olarak gözüküyor. Diğer SuperUser gereken programlarda sorun çıkmıyor fakat sadece Titanium Backup'ta oluyor yani. Unroot yaptım tekrar Root yaptım fayda yok.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt