The new iPad aldım beyler!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ererhan29

Üye
    Konu Sahibi
The new iPad aldım beyler!
Arkadaşlar iPad aldım görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
hayırlı olsun :)

- - - Eklendi - - -

şu yeni microsoft surface i bekleseydin keşke

15097

15097

Üye
Hayırlı olsun :) ekranı çok iyi, dikkat et :D gözünü kamaştırabilir :kıskıs:

Euphoria-

Üye
Hava atma çabaları volum 5738

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
oh valla yerinde olmak isterdim ben ainol novo 7 elf2 diye tablet alacam çift çekirdek 1 gb ram falan idare edecez artık :)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
bize de ancak hayırlı olsun demek düşer, güle güle kullan

enaa_881

enaa_881

Üye
hayirli olsun kardesim
oneri olarakta flashplayerli tarayici puffin browser var(ben 1.99$dan aldim ama simdi 2.99$ oldu galiba) neredeyse her seyi aciyo
bunun haricinde dolphin tarayici var (flash yok)
facebook uygulamasina alternatif ararsan mypad yada fera facebook uygulamalari var
su anda asphalt 7 oyunu 0.99 $
bedava oyun dersen brother in arms 2(guzel oyun), gt racing(idare eder)
tunein radio
uyanik tv
shazam
quick voice (ses kaydetme programi)
yandex haritalar(sokaklarin panoramik goruntuleri var)
isine yarayabilecegini dusundugum uygulamalari yazdim
tekrar hayirli olsun gule gule kullan

• Beğen
Tepkiler: ishak12
15097

15097

Üye
iphone 5 çıkınca türkiye'ye geldiğinde almayı düşünorum :pro:

cihan628

cihan628

Üye
hayirli olsun kardesim
oneri olarakta flashplayerli tarayici puffin browser var(ben 1.99$dan aldim ama simdi 2.99$ oldu galiba) neredeyse her seyi aciyo
bunun haricinde dolphin tarayici var (flash yok)
facebook uygulamasina alternatif ararsan mypad yada fera facebook uygulamalari var
su anda asphalt 7 oyunu 0.99 $
bedava oyun dersen brother in arms 2(guzel oyun), gt racing(idare eder)
tunein radio
uyanik tv
shazam
quick voice (ses kaydetme programi)
yandex haritalar(sokaklarin panoramik goruntuleri var)
isine yarayabilecegini dusundugum uygulamalari yazdim
tekrar hayirli olsun gule gule kullan

sen uygulamalara para mı veriyon?

enaa_881

enaa_881

Üye

bence jb yapmıstır arkadas jb yapınca her sey bedava ohhh ne güzel :) sanada tavsiye ederim :pro:
hayır kardeşim jb yapmadım şimdiye kadar 2 şeye para verdim biri puffin browser diğeri asphalt 7
diyeceksiniz niye jb yapmadın ipadi sadece ben kullanmıyorum abimle beraber kullanıyoruz parasını abim verdiği için ben çok kurcalamıyorum öyle şeyleri :)
zaten çok bişey yaptığımda yok int giriyorum kitap okuyorum arada da oyun oynuyorum
bu yuzdende jailbreake ihtiyac duymadım aslında, jb siz bana yetiyo şimdilik

batusenn

Üye
bende aldım 1 ay önce hayırlı olsun

çirkin karga

çirkin karga

Üye
ben de aldim super bir sey bana avi mkv gibi uzantilari oynayatacak bir uygulama onerir misiniz

15097

15097

Üye
hayır kardeşim jb yapmadım şimdiye kadar 2 şeye para verdim biri puffin browser diğeri asphalt 7
diyeceksiniz niye jb yapmadın ipadi sadece ben kullanmıyorum abimle beraber kullanıyoruz parasını abim verdiği için ben çok kurcalamıyorum öyle şeyleri :)
zaten çok bişey yaptığımda yok int giriyorum kitap okuyorum arada da oyun oynuyorum
bu yuzdende jailbreake ihtiyac duymadım aslında, jb siz bana yetiyo şimdilik
abinin jb yapmadıgını nereden biliyorsun :ehe

enaa_881

enaa_881

Üye
biliyorumcunku abim oyle seylerden anlamaz :) ve zaten o sadece int giriyo baska cok bisey yapmiyo :)
ben jailbreak yapsamda anlamaz ama dedigim gibi su anda ihtiyac duymuyorum jailbreake :)

15097

15097

Üye
biliyorumcunku abim oyle seylerden anlamaz :) ve zaten o sadece int giriyo baska cok bisey yapmiyo :)
ben jailbreak yapsamda anlamaz ama dedigim gibi su anda ihtiyac duymuyorum jailbreake :)
Tamam ama jb yapınca anlamaması çok zor :ehe çünkü ana ekrana cydia geliyor ve ana ekrandan kaldırılamıyor cydia :)

enaa_881

enaa_881

Üye

Tamam ama jb yapınca anlamaması çok zor :ehe çünkü ana ekrana cydia geliyor ve ana ekrandan kaldırılamıyor cydia :)
kardes dedimya abim sadece int falan giriyo ve boyle seylerden anlamaz :) ama su anda ihtiyac duymuyorum jailbreake bu haliyle yetiyo bana

15097

15097

Üye
kardes dedimya abim sadece int falan giriyo ve boyle seylerden anlamaz :) ama su anda ihtiyac duymuyorum jailbreake bu haliyle yetiyo bana
Yaw bende eğer sen çaktırmadan jb yaparsın diyorum anlamaması çok zor diyorum :D üstteki mesajları oku ;)

enaa_881

enaa_881

Üye
tamam ben seni anladim bende diyorum ki su anda gerek duymuyorum jailbreake :)
ve yapsam bile abimin anlamasi da imkansiz diyorum :)

15097

15097

Üye
tamam ben seni anladim bende diyorum ki su anda gerek duymuyorum jailbreake :)
ve yapsam bile abimin anlamasi da imkansiz diyorum :)
Abin jb'yi anlamazsa bende kendime sınırsız ban atarım :aha: ana ekrana koskocaman (normal) bir tane cydia ikonu geliyor :D anlamazsa valla ben bilmiyorum artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt