The Lord Of The Rings Theme

Sponsorlu Bağlantılar

bosver000

Üye
    Konu Sahibi
The Lord Of The Rings Theme
Arkadaşlar sitede aradım ama bulamadım bi' yardım istirham ediyorum yahu. Şöyle güzel bir veya bir kaç tane Yüzüklerin Efendisi teması varsa paylaşabilir misiniz? Telefonum Nokia N8. Hee bu arada bi' de Google'da aratıp bir tane tema indirdim ama .nth uzantılı bir dosya ve nasıl açılacağını bilmiyorum veya temanın aktifleşmesi için nereye atacağımı bilmiyorum. Zip şeklinde baktım içinde baya dosya var. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

asigsasi

asigsasi

Üye
nth java telefonlara yüklenen bir tema dır sen beğendiğin bir yüzüklerin efendisi resmi ekle ve hangi temaya istiyorsan şöyle arka plan değiştirilir

bosver000

Üye
    Konu Sahibi
nth java telefonlara yüklenen bir tema dır sen beğendiğin bir yüzüklerin efendisi resmi ekle ve hangi temaya istiyorsan şöyle arka plan değiştirilir

Hocam "şöyle arka plan değiştirilir" demişsin ama bi video resim falan göremedim.

asigsasi

asigsasi

Üye
Hocam "şöyle arka plan değiştirilir" demişsin ama bi video resim falan göremedim.
bak dedim ki hangi resmi istiyorsan gönder dedim ama sen resim göndermedin ve hangi temada değişiklik istiyorsan onu da gönder dedim oralı olmadın ben kafama göre mi yapayım anlamadım

bosver000

Üye
    Konu Sahibi
bak dedim ki hangi resmi istiyorsan gönder dedim ama sen resim göndermedin ve hangi temada değişiklik istiyorsan onu da gönder dedim oralı olmadın ben kafama göre mi yapayım anlamadım
Yaa kusura bakma çok hakim değilim forum olaylarına o yüzden işler nasıl dönüyo bilmiyorum. Resim bu olabilir. Tema olarak telefonun kendi temasını kullanıyorum silver, ama nasıl gönderebilirim hiç bir fikrim yok. O yüzden onu sana bıraktım, işinden de meşgul etmek istemem ne zaman müsait olursan takipteyim. Tekrar teşekkür ederim ilgilendiğin için.

asigsasi

asigsasi

Üye
kullandığın tema elinde bulunuyor ise alttaki konuya yükle ve linki paylaş

bosver000

Üye
    Konu Sahibi
kullandığın tema elinde bulunuyor ise alttaki konuya yükle ve linki paylaş

• yükledim hocam.

asigsasi

asigsasi

Üye