Lord of the Rings. Yetkililer..

 • 13 Eylül 2013
 • 321 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba, Lord of the Rings ile ilgili sizleri rahatsız ediyorum.

  Foruma baktım ancak LOTR hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadım. Böylesine büyük bir Hikaye ve Dünya'nın forumda bulunmaması büyük bir eksiklik olabilir.

  Lord of the Rings hakkında bütün herşeyi biliyorum. Kitapları, Oyunları ve Dökümanları hakkında çok geniş bilgilere sahibim. Ben bir Kategori açılmasını istiyorum. Aşağıdaki gibi;

  Lord of the Rings (Ana Kategori)

  Lord of the Rings Genel Bilgiler: Genel sorulara verilecek cevapların bulunduğu ve paylaşıldığı kısım.
  Lord of the Rings Oyunları: Oyunlar hakkında bilgiler (Download asla yok), yardımcı programlar ve oynayış.
  Lord of the Rings Kütüphanesi: İşte asıl olay burada, Hikayedeki bütün her şeyi bir Kütüphanedeki sayfa bilgiler gibi paylaşacağım yer. Bir kişi LOTR ile ilgili ne bilmek isterse bu kısımdan öğrenebilir. Bütün hikayeleri ve kahramanları tanıtacağımız kısım. Özellik ile burasının, siteye büyük bir katkısı olabileceğini düşünüyorum.


  Biliyorum, sitede yeniyim ve güvenmemeniz normal olabilir. Ancak daha önce bir kaç siteyi ayağa kaldırdığım doğrudur. Eğer istenirse yöneticiler tarafından sitelerin bağlantı adresslerini verebilirim.

  Sizden cevap ve destek bekliyorum. İyi forumlar :)
   


  Yazan: alyuz41
 2. :hmmm Olacağını sanmam.
   
 3. Hangi konuda, tutmaz mı dersin?
   
 4. Bu tarz şeyler zor.Bende büyük bir Tolkien fanıyımdır fakat sitenin amacıyla alakasız olduğundan dolayı tamamen Yüzüklerin efendisine, hatta Tolkien'e ait bir bölüm açılması hayali biraz ütopik.He böyle bir şey olacaksa bile bu tarz isteklerle olmaz bana kalırsa.Edebiyat bölümünde, oyun bölümünde çok konu açarsın, konuların çok tutar ondan sonra bu istekte bulunursun en iyi ihtimalle.

  Şimdi LoTR bölümü açılırsa ileride bir çok oyunun ve bir çok kitabın bölümünün açılması da istenecektir.Benim için, fantezi edebiyatı için LoTR ve Tolkien çok önemlidir tamam fakat her önemli kişilik, eser için bölüm açan bir edebiyat v.s forumunda değiliz.

  Tutma, tutmama konusuna gelirsek, Maxicep'te tutmaz...
   
 5. Bende çok büyük hastasiyim inş. Olur ama zannetmem
   
 6. Bu genci destekleyin kitaplar böümü adı altında ufak bi alan verin takılsın.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 08:40