Teyp Kumandası Hakkında Yardım


muqiwara

muqiwara

Üye
Öncelikle tüm konuma giren maxicep üyelerine S.a ;
konuyu yanlış yere açtıysam yetkililer ilgilenebilirse çok memnun olurum.
konum şu ; geçenlerde bir tane teyp aldım ama teybin kumandası yok. buda araba kullanırken müzik değiştirmek yada ses açma kapama yönünden sıkıntı oluyor.Bu yüzden oto aksesuar satan bir yerden teyp kumandası aldım.ama kumanda işlem yapmıyor teyp çalışırken.tabi haliyle çalışmazken de yapmıyor :) neyse konuyu fazla uzatmadan soruyum bu kumandaya ne yapmam gerekiyor ki teyp üzerinde çalışsın müzik değiştire biliyim ses açıp kapaya biliyim. Yardım edecek yada yardım etmeye çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
 
MaxWheel

MaxWheel

Üye
A.S Tek söyleyebiceğim bir telefonu kumandanın LED ine bakıcak şekilde tut ve telefondan kamerayı aç.Sonra kumandadan herhangi bir tuşa bas.Eğer pembe yanarsa telefon ekranından baktığın LED, kumanda çalışıyordur. Benden bu kadar
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt