Temple Run'da En Yüksek Rekorlarınız

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Temple Run 2'de 8.502.384 puan yaptım. Ama bütün elmasları harcadım. Elmassız 5 milyon küsür yapmıştım. Sonra sıkıldım oyunu sildim.

doleredo

Üye
ben lumıada hiç zevk alamadım :off:

hasansen_83

hasansen_83

Üye
resim naısl eklıyoruz yahu buraya :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
oho uzun iş o ya bunun forumda dosya eklemeye yer yokmu ben goremedımde

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Dosya ekleme var elbette ama yetkin okacak, ayrıca Bilgisayardan mı, telefondan mı? Yükleme yapacaksın

hasansen_83

hasansen_83

Üye
bilgisayardan :) alikemal bana yetkı ver plsyahu dışlanmıs hıssetım kendımı burda

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Hizliresim.com'da adı gibi hızlı ;)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bilgisayarla niye ugraşiyorsunuz ki. İmgur uploader ile telefondan aldiginiz ss'leri aninda upload edip paylaşabilirsiniz.

serinaga

serinaga

Üye
bilgisayarla niye ugraşiyorsunuz ki. İmgur uploader ile telefondan aldiginiz ss'leri aninda upload edip paylaşabilirsiniz.

Ama bu uygulamayı yüklemek için Dil + Bölge Amerika yapılmalı, Bizim markette yok idi ...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

var indirdim kardeşim
Türkiye mağazasındaki farklı yayıncı Serdar aynı değil birisi İmgur uploader diğeri İmgur Photo uploder. Ali abimin söylediği İmgur uploder çok başarılı ve sadece us mağazada var.

PureFood

PureFood

Üye
Türkiye mağazasındaki farklı yayıncı Serdar aynı değil birisi İmgur uploader diğeri İmgur Photo uploder. Ali abimin söylediği İmgur uploder çok başarılı ve sadece us mağazada var.

Evet evet doğru bizim mağazada olan çalışmıyor ayrıca XML error diyor işlem yapmıyor. Dur bari abd mağazasındakini yükleyeyim bende :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Evet evet doğru bizim mağazada olan çalışmıyor ayrıca XML error diyor işlem yapmıyor. Dur bari abd mağazasındakini yükleyeyim bende :)
Yükleme yapabilmen için Dil + Bölge ayarlarını değiştirmen gerekli İsmet, sen zaten biliyorsun ama ben yine de hatırlatayım.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
Yükleme yapabilmen için Dil + Bölge ayarlarını değiştirmen gerekli İsmet, sen zaten biliyorsun ama ben yine de hatırlatayım.

Yav sorma bir de onla uğraşıyoruz aç kapat. Sağolasın yine de, ama şunu da diyeyim telefon artık çok hızlı açılıyor. Güncellemenin etkisi sanırım.

komando04

komando04

Üye

doğrudur abi şimdi farkettim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Üst Alt