Haber Temple Run 2 Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

alical33

alical33

Üye
l520 kullanıyorum biz niye oynayamıyoruz böyle güzel oyunları Allah belasını versin bu lumianın bi minion rush heldi güzel oda kasmadan oynayamıyorum bile....
oyunu yapan nokia değil burda böyle allah belasını versin vs diyene kadar oyunun yapımcısına mail atmanız daha yararlı olur burda bela okumanızın hiç kimseye bir faydası yok

My-sQLL

My-sQLL

Üye
oyun arızalı hocam çıkıyosun hiçbişeyi kaydetmiyor 0 dan başlıyosun

slmrt

slmrt

Üye
Arkadaşlar o değilde oyunu oynarken bug oldu :D koşu sırasında nehir gibi biyere atladım popo üstünde kayarken birden tünele girdi tünelde su olmamasına rağmen popo üstü kaymaya devam etti ne altın ne yol ayrımı çıktı belli bir süre öylece düz gitti sonra birden goril çıktı aldı eline ve şimdi her başlattığımda sadece koşuyor

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sorun düzeldi ama sıfırlandı yine olursa sürekli emek harcayamam
Dünya rekoruna koş :D ödül falan verirler belki :D

yeminli06

yeminli06

Üye
Dünya rekoruna koş :D ödül falan verirler belki :D

Öyle sonsuz koşsa sıkıntı yok bırakırım bir gece koşsun sabaha kadar işi ne ama belli bir süreden sonra goril yakalıyor

OozyStaw

OozyStaw

Üye
bende de oyunda bug var ama öyle değil heryerde elmaslar magnetler hızlı koşmalar güvenlikler falan var :D dün gece 5milyon yaptım daha 23x te mi ne :D adamlar o kadar süre uğraştılar adam akıllı bi oyun yapamadılar ayıp be.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
WP-Android atışmasına başlamayalım arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Sizde beni anlamamışsınız ne yazık ki. Daha fazla polemiğe girmeyeceğim. Farklı türlü anlıyorsanız ne yapayım.

SonyXperia

SonyXperia

Üye
forumda xperia neo veya ray filen kullanıcılarına sor sana söylesinler ben oynandığını kendim gördüm ve hatta oynadım :D sıra gta san andreasta benim telefonumda son ayarlarda sorunsuz bakalım xperia modellerinde nasıl olucak

Doğruya doğru xperia neo varken bende neredeyse oynamadığım oyun yoktu. Gta Vice City açacaktım neredeyse ama o kadarı yemedi :D

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
sopa:

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
alical33

alical33

Üye
Doğruya doğru xperia neo varken bende neredeyse oynamadığım oyun yoktu. Gta Vice City açacaktım neredeyse ama o kadarı yemedi :D
benim neo sorunluymuş demekki neyse geçti gitti artık ama ben 1.5-2 yıl önce falan kulandım uygulamalar kaç defa güncellendi Allah bilir :)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
sevenlerine hayırlı olsun..

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Özgür abimi kızdırıyorsunuz yine :kıskıs:

paganini58

paganini58

Üye
Oyun her açıldığında sıfırdan başlıyor sıkıntı var geldi ama tam gelmedi acilen güncelleme lazım oyuna ...

YkPkY

YkPkY

Üye
haklılarda ama,sürtüşme hariç.sırf bu yüzden hep kesemi zorlayıp üst model alıyorum.biliyorum çünkü başıma gelecekleri

dakamon

dakamon

Üye
Valla bende bu gun kurdum sonra Bi oynadım sildim uzun bir stabilizasyon ve güncelleme surecine ihtiyacı var oyunun :)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Hayatımda temple run 2de 5000m den fazla koşamamış adamım, sürekli magnet ve koşu falan gelince 23000 m koştum :) acil güncelleme gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: Heimdalll
pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırlama sorununa çözüm bulabilen bi arkadaş var mı

Rainesto

Rainesto

Üye
:sirit: diren 512 mb :sirit:

• Beğen