Temple Flee v1.0.0 J2ME

Sponsorlu Bağlantılar

volkanik38

volkanik38

Üye
Berbat bir oyun

umitgul18

umitgul18

Üye
Symbian bu duruma düşçek adammıydı be oyuna bak bu çıkıyorsaaaaa .............. pehh :sahan2::birak:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
galaxy s3 bile acamaz bu oyunu nasıl bir oyunda efek varsa çok kıskandım ve s3 satıp bir tane nokia 808 aldım bu oyunu oynayabilmek için oyuna okadar cok kaptırmısımki haftadır işe gitmiyorum karımla kavga ettim evime haciz geldi karımla boşandım oyle bir oyun hatta sağlıqım bozuldu 2 ayağımı ve 1 bobreğimi aldılar ama hala bırakamıyorum temple flee pişmanlıktır sizde bırakabilirsiniz ben bıraktım suan çok mutluyum
:ehe

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
kusura bakmayın ama nu oyuna güldüm nokiada olmaması gerçekten kötü bide orijinali bağımlılık yapıyor haberinize :D

TaupeWhistle3

TaupeWhistle3

Üye
galaxy s3 bile acamaz bu oyunu nasıl bir oyunda efek varsa çok kıskandım ve s3 satıp bir tane nokia 808 aldım bu oyunu oynayabilmek için oyuna okadar cok kaptırmısımki haftadır işe gitmiyorum karımla kavga ettim evime haciz geldi karımla boşandım oyle bir oyun hatta sağlıqım bozuldu 2 ayağımı ve 1 bobreğimi aldılar ama hala bırakamıyorum temple flee pişmanlıktır sizde bırakabilirsiniz ben bıraktım suan çok mutluyum

çok güldürdün valla :D :D

yemreyarici4

Üye
Abi paylaşmayın su oyunu

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
dalga geçse nokia bukadar olurdu :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Güzel oyun bu ya harika

- - - Eklendi - - -

Güzel oyun bu ya harika

kartal076

kartal076

Üye
:tşk:

rosedaled3

rosedaled3

Üye
teşekkürler

TheMadness

TheMadness

Üye
Bunu N8'de oynarken bana S III hediye ettiler oynama şunu diye :D

sinatt_28

sinatt_28

Üye
nokia hayatımdaki en büyük hatasın az kaldı şu parayı denkleştireyim seni tarihe gömücem ..

d4rkm3n

Üye
Şu İddaa yı bi tutturayım bende kurtulacagım bu symbian dan :vur

crazyıvan

Üye
Dikkatli olun nokia sizi gömmesin köklü firma Androide karşı bi planı vardır :)

- - - Eklendi - - -

Bide internete temple run 2 for symbian free download yazın biraz araştırın orda androiddekine çok benzeyen çakmasını yapmışlar ama çince

Üst Alt