Temple Flee v1.0.0 J2ME

Sponsorlu Bağlantılar

tufless

tufless

Üye
:tşk:

smh60

smh60

Üye
Utanç verici :ağlarım:

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
bir an önce iphone gecmek gerek

dejavu178

dejavu178

Üye
grafikleriyle uğraşılıp biraz daha gerçekçi hale getirilemez mi acaba?

serkesdarkin

Üye
hayatımın ilk pişmanlıgı symbian

oo7best

Üye
gibi

- - - Eklendi - - -

serinaga

serinaga

Üye
Java değilde sis yapılsa eminim tatmin edici olurdu.

Hasan Akgun

Üye
s3 e Sahip Oldugum İçin Utanıyorum...

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
süper olmuş :kop:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
daha önce bu kadar kötü bi oyun görmemiştim

carbon_o7

carbon_o7

Üye
Halimize ve symbianın haline gülüyorum şuan :d:

Heroata

Heroata

Üye
Hemen jar to apk yapip oyncam XD saka yapmyorm

tevley

tevley

Üye
Gayet güzel yükledim androidtekinden biraz daha iyi :D :naughty::tşk:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bu oyun symbian daki en iyi oyun çok ciddiyim arkadaşlarım iphone 5 i olanlar bunu niye biz yükleyemiyoruz diye üzülüyorlar dehşet bi şey...

SilentOne

SilentOne

Üye
galaxy s3 bile acamaz bu oyunu nasıl bir oyunda efek varsa çok kıskandım ve s3 satıp bir tane nokia 808 aldım bu oyunu oynayabilmek için oyuna okadar cok kaptırmısımki haftadır işe gitmiyorum karımla kavga ettim evime haciz geldi karımla boşandım oyle bir oyun hatta sağlıqım bozuldu 2 ayağımı ve 1 bobreğimi aldılar ama hala bırakamıyorum temple flee pişmanlıktır sizde bırakabilirsiniz ben bıraktım suan çok mutluyum

klvy

klvy

Üye
dandik bir oyun

Highlanders

Highlanders

Üye
galaxy s3 bile acamaz bu oyunu nasıl bir oyunda efek varsa çok kıskandım ve s3 satıp bir tane nokia 808 aldım bu oyunu oynayabilmek için oyuna okadar cok kaptırmısımki haftadır işe gitmiyorum karımla kavga ettim evime haciz geldi karımla boşandım oyle bir oyun hatta sağlıqım bozuldu 2 ayağımı ve 1 bobreğimi aldılar ama hala bırakamıyorum temple flee pişmanlıktır sizde bırakabilirsiniz ben bıraktım suan çok mutluyum

ahahahahahhahaha :d::d::sahan:

smh60

smh60

Üye

Yarıldım :d:

Üst Alt