Telsiz Kullanım Vergisi 1.21 Tl Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Bugün benden de 1.21 TL kesinti yaptı Telsiz kullanım ücreti Ocak ayı taksidiymiş. Telsiz kullanmıyorum ki yada Telsiz aldım da taksitlerini mi ödüyorum bilemedim :) Bu arada makbuz istiyorum arkadaş ben yarın bi gün ödemedin derlerse nasıl kanıtlayacağım makbuz kessinler ? Gıcıklık değil mi :D

Güzel fikir :D

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Hattımıza tl yüklemekte zorlanırken üstüne telsiz ücreti yüklediler bi de zam yaptılar.bakalim daha neler görecez.

onur027

onur027

Üye
Tüm operatörler bu ücreti almaktalar.

Merak etme dostum bir sonraki aya borc devretmekte TL yüklemesi yapıldığında toplu olarak bakiyeden düşülmekte :)

diğer operatörlerden alınmıyor.etrafımda voafone hariç diğer operatör kullananlara soruyorum hep.bizde öyle bişey yok diyolar.bu sınırsız internet paketi ile çok havaya girdi vodafone...mecbursunuz kullanmaya der gibi

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Ben hem avea hem de vodafone hat kullanıyorum .ikisinden de her ay telsiz ücreti kesiliyor.ve her iki hatta da telsiz ücreti 1.21 tl.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
diğer operatörlerden alınmıyor.etrafımda voafone hariç diğer operatör kullananlara soruyorum hep.bizde öyle bişey yok diyolar.bu sınırsız internet paketi ile çok havaya girdi vodafone...mecbursunuz kullanmaya der gibi

Arkadaşım Telsiz Kullanım Vergisi tüm operatörlerde alınmaktadır. Numara taşıma yapan veya operatörlerin standart tarifesinde olan kişilerden bu vergi alınmamaktadır fakat standart tarifede olan kişilerde bir çok kampanya veya ucuz konuşma avantajlarından yararlanamamaktadır.

Turkcell link tam olarak bulamadım ama Avea için Link:

Yani demek istediğim tüm operatörler bu ücreti almaktadır.

CaptanAhab

CaptanAhab

Üye
bendende kesildi :angry: kesmeseler şaşardım :ehe

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Adamlar vergi vergi diye iliğimizi kemiğimizi kuruttu. / Mesajın devamı kurallara aykırı olduğu için silinmiştir.

tempestshine

tempestshine

Üye
ne kadar paragöz bunlar

nesto3

nesto3

Üye
arkadaslar sonunda hepimiz avealı olcaz. Bilinçlenelim. :)

PROTON1

PROTON1

Üye
yeter be iliğimize kadar vergi oldu.Zaten kontor yok bakalım nasıl çekecekler

ali601

ali601

Üye
:off:

boyabatlı

boyabatlı

Üye
meeeeeeee