2022 telsiz ücreti

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mecbur TL yüklediğinde, vazır vazır alacaklarrrr :D

Yok ben TL yüklemem dersen hat kapanır, o zamanda 2-3 katı zararın oluyor. Nasıl bir sistemleri varsa her türlü bizden çıkıyor.
Önceden kontör düzeni varken, bu vergi operatörden alınıyordu, liraya geçince böyle oldu, belki tekrar eski sisteme çevrilirse ancak öyle biter.
İşin Ucu Her Seferinde Bize Varıyor Evet. Zevk Almaya Bakalım YApacak Birşey Yok

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
olsun asgari ücret arttı :turkiye:

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dostlar telsiz ücreti konusuna gelmişken. Kontörlü yedek hattımı sürekli 3 veya 5 ayda bir taşıyorum kontör yüklemeden ve telsiz borçları birikiyor. Bu borç toplu olarak bir sistemden ödemek mümkün mü. Bunun çözümü yok mu. Uzun süredir ödemedim

PALA.

PALA.

Üye
Dostlar telsiz ücreti konusuna gelmişken. Kontörlü yedek hattımı sürekli 3 veya 5 ayda bir taşıyorum kontör yüklemeden ve telsiz borçları birikiyor. Bu borç toplu olarak bir sistemden ödemek mümkün mü. Bunun çözümü yok mu. Uzun süredir ödemedim
Buna benzer birşey vardı, standart tarife vardı ama halen var mı bilmiyorum, paket yapamıyorsun ama tekrar geri çevirdiğinde tüm telsiz vergilerini ödüyordun. Yılda bir ay başka operatöre geçip geri bimcelle dönmek çözüm olabilir belki ama onuda yine TL yükleterek çıkartıyorlar... Saçmalık madem böyle yeni geleni ücretsiz kabul edip kıyak geçiyorsun herkese kıyak geç, boş beleş işler, En ucuz paket 26 lira içinde vergisi çalgısı yok mu? var.

Bu arada halen devam ediyor mu bilmiyorum, önceki senelerde bimcelle gelene 1 yıl vergi muafiyeti vardı, ancak 6 ayda bir yükleme gerekmesi ve en alt limitinde 25 lira olması yılda 2 defa yüklediğinde 50 lira gitmesi ve alınan vergininde yaklaşık 50 lira olması yine aynı noktaya geliniyor.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bu hat işleri iyice çıkmaza sokuldu bence. Hattı turkcelle taşıyacaktım. Kız eleman demez mi paket yapacağım mecburi. Utanmadan yalan söylüyor. O zaman ne anlamı kaldı ücretsiz taşıma sözü. Devletin verdiği kolaylığıda yalana alet ettiler

PALA.

PALA.

Üye
Bu hat işleri iyice çıkmaza sokuldu bence. Hattı turkcelle taşıyacaktım. Kız eleman demez mi paket yapacağım mecburi. Utanmadan yalan söylüyor. O zaman ne anlamı kaldı ücretsiz taşıma sözü. Devletin verdiği kolaylığıda yalana alet ettiler
Kullanmıyorsan, kapat gitsin hattı hocam yada kullanan bir yakınına devret.

Üst Alt