Telefonunuzun Görüntüsünü WP Haline Getirmek (Hackli Telefonlar İçin)

Sponsorlu Bağlantılar

Onur Goksu 1

Üye
Arkadaslar ben bu Pureview i istemiyorum baska guzel wp temasi onerseniz

Onur Goksu 1

Üye
Çok sorun çıkarttım ama :D :D

Eight'te photos kutucuğunda resimler gözükmüyor. Phones DCIM folders ı işaretledim ve yeniledim yinede tık yok :( :(show photosta açık

RedMaker

RedMaker

Üye
    Konu Sahibi
Çok sorun çıkarttım ama :D :D

Eight'te photos kutucuğunda resimler gözükmüyor. Phones DCIM folders ı işaretledim ve yeniledim yinede tık yok :( :(show photosta açık

türkçe versiyonunda telefon DCIM klasörü diye bi seçenek var ingilizcesinde muhtemelen phone DCIM diye geçiyodur onu işaretle bir kaç dakika bekle uygulama az kasıcak o sırada hiç bi uygulamaya geçiş yapma fotoğraflar gelir

Onur Goksu 1

Üye
türkçe versiyonunda telefon DCIM klasörü diye bi seçenek var ingilizcesinde muhtemelen phone DCIM diye geçiyodur onu işaretle bir kaç dakika bekle uygulama az kasıcak o sırada hiç bi uygulamaya geçiş yapma fotoğraflar gelir

Beklemek gerekiyormuş aynen ya :D

Kusruna bakmayın cahillimiğin :)

Darqos

Darqos

Üye
Bunu yapınca Telefonu kapatıp açınca telefon gerçek w8 oluyormu yoksa arkadamı açık uygulama olarakmı oluyor ???

sinan_1460

sinan_1460

Üye
tşkler kardeş süper olmuş ..

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Bunu yapınca Telefonu kapatıp açınca telefon gerçek w8 oluyormu yoksa arkadamı açık uygulama olarakmı oluyor ???

evet menü tuşuna basınca tekrar eski ikonlu menünün gelmesi pek hoş olmasa gerek

RedMaker

RedMaker

Üye
    Konu Sahibi
evet menü tuşuna basınca tekrar eski ikonlu menünün gelmesi pek hoş olmasa gerek
o menü butonunu uygulamanın ayarlarından düzeltebilirsin king in anlatmak istediği şey telefonu kapatıp açınca yani restart yaptıktan sonra uygulamanın açılmaması

Nirvana92

Nirvana92

Üye
o menü butonunu uygulamanın ayarlarından düzeltebilirsin king in anlatmak istediği şey telefonu kapatıp açınca yani restart yaptıktan sonra uygulamanın açılmaması

alışmak zmn alıcak yıllardır alıştık symbiana wp bi tuhaf geldibi kaç ikon sıkıntı çıkarıyo ama az biraz ugraşınca baya güzel oldu.

Üst Alt