Telefonunuzu hızlandırın [programsız]= N73, 5800, E71, N97 , N96 !! %100 kesin sonuç!!

Sponsorlu Bağlantılar

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzu hızlandırın [programsız]= N73, 5800, E71, N97 , N96 !! %100 kesin sonuç!!
Nokia Symbian Telefonlarını Hızlandırma Yöntemi Bizzat Denediğim Cihazlar;​

Nokia N73 : BAŞARILI

Nokia 5800 : BAŞARILI

Nokia E71 : BAŞARILI

Nokia N96 : BAŞARILI

Nokia N97 : BAŞARILI

Tüm s60 v5,v3 te olumlu sonuç alınıyor..

Nokia x6 : Başarılı

Nokia 6710 navigator : Başarılı
_______________________________________________​

Öncelikle Ayarlara Girerek Telefonun Tarihini01.05.2005 Olarak Değiştirin...​

Daha sonra Ajanda ya girin ve Yapilacak Notuna Girin. (2 Adet not eklenecek)​

İlk notumuz;​

Konusu : Speed

Bitiş Tarihi : 04.08.2005

Öncelik : Yüksek

İkinci notumuz ;​

Konusu : Qoukie

Bitiş Tarihi : 04.08.2005

Öncelik : Düşük

Bunları yapıp kaydettikten sonra Ajanda'dan çıkmadan "Yapıldı" olarak işaretleyin..​

Daha sonra Seçenekler > Görünüm > Yapılacak Seçin ve çıkmadan telefonun tarihini güncelleyin. ( Kırmızı tuşla arka plana alarak )​

Sonra tekrar ajandaya gelip çıkış diyerek sonlandırın. Ve hızı hissedin..

(Baska modellerde deneyıp basarılı olanlar Lütfen Belirtsinler..)​

N82 olmusuz ( ama yinede deneyin )​

Sonra tekrar ajandaya gelip çıkış diyerek sonlandırın. Ve hızı hissedin..

N82 olmusuz ( ama yinede deneyin )​

Kullanıcı yorumları ve listede olmayan telefonlar!!

hocam gerçekten bi hız artışı var saolasın. bu arada n73 n80 ve 6620de denedim oluyor.
evet baya fark etti çok tşk

teşekkürler dostum bu işlemi yapınca batarya nın ömründen yermi acaba?

arkadaş başta biraz saçma gelmişti ama gerçekten işe yaradı.çok teşekkürler.

teşekkürler arkadaşım, n95 8gb valla farketti, en basiti uygulama yöneticisine daha önce en az 2 - 3 dakikada girerken şimdi 10 saniye sürmüyor, çok sağol

Harika, gerçekten hızlandı, çok teşeekür dostum

samsung 5503 dede oluyor kardeş saolasın

N86 oldu teşekküürleerr

6220 classicde denedim çalışıyor. önceden jbak taskman uygulaması 10 sn.de açılıodu şimdi 2 sn.de açılıyor. Elinize sağlık..

E72 ve 5800 Olumlu sonuç aldım :) ama mantığını anlayamadım kod ile alakası yok herşey ajandada kolay ve basit :):ehe:naughty:

samsung omnina i 89010 hızlandı gibi piskolojikde olabilir ama

hmmmm, Teşekkürler.. :D

farkı farkettim:alkis

Nasıl olduğunu anlamasamda Çok :tşk:
5800'da menü'ye girerken müthiş hızlandı anında giriyor :aha:

Gerçekten görmen gerek sanisede heryere girebiliyorum fark edildi E72 de fazla hissedemedim ama 5800 çok iyi oldu
Kullanıcı yorumları ve listede olmayan telefonlar!!

hocam gerçekten bi hız artışı var saolasın. bu arada n73 n80 ve 6620de denedim oluyor.
evet baya fark etti çok tşk

teşekkürler dostum bu işlemi yapınca batarya nın ömründen yermi acaba?

arkadaş başta biraz saçma gelmişti ama gerçekten işe yaradı.çok teşekkürler.

teşekkürler arkadaşım, n95 8gb valla farketti, en basiti uygulama yöneticisine daha önce en az 2 - 3 dakikada girerken şimdi 10 saniye sürmüyor, çok sağol

Harika, gerçekten hızlandı, çok teşeekür dostum

samsung 5503 dede oluyor kardeş saolasın

N86 oldu teşekküürleerr

6220 classicde denedim çalışıyor. önceden jbak taskman uygulaması 10 sn.de açılıodu şimdi 2 sn.de açılıyor. Elinize sağlık..
dahası var..​

• Beğen
Tepkiler: baskahmet, multilaton, ersan_emirhan ve 217 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bunu çok eskiden duymuştum ama o zamanlar eski telefonum olduğu için deneyememiştim bir ara n73 te deneyeceğim teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: taner73 ve Revengeful

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
Darknighting

Darknighting

Üye
Gerçekten çok farkediyor bil hassa ana menüye girişte ajandaya girişte telefonun genel,sesiz mod v.s değişmesinde ama bir mantık kuramadım nasıl bir alaka kodlama olduğunu sanmıyorum:)

receph

receph

Üye
teşekkürler dostum

empa35

empa35

Üye
Oldu hızlandı teşekürler 5800 da denedim.

kademli

Üye
E72 ve 5800 Olumlu sonuç aldım :) ama mantığını anlayamadım kod ile alakası yok herşey ajandada kolay ve basit :):ehe:naughty:

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim yorum için çokmu fark etti bu arada? 5800 çok yavaş çalıştıgını herkez biliyr bu bayagı bir atış gösterdimi?

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
N95 8GB ta olmadı yapılacak menüsü yok

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Menü/uygulamalar/ajanda ya gir seçeneklerden yapılacak görünümüne gir yeni kayıt kısmına gir ordan yapılacak yazan yerden yapabilirsin

LordMayros

Üye
sanki hızlandı ama bunu anlamak zor , psikolojik galiba :) bunların teli hızlndırması mantıklı gelmiyor:)

Tracy35

Tracy35

Üye
sanki hızlandı ama bunu anlamak zor , psikolojik galiba :) bunların teli hızlndırması mantıklı gelmiyor:)

Bençe Çok Sacme Bişi nokıa istese telefonu ucurur ama Yapmıyor neden bılmıyorum 5800 deyerli Bir telefon ama Nokıa hakını vermiyor bu telefonun hakını verse ama yınede çok Memunum Benim Dusunçem Bu Nokıa istemese bu telefon ıphonegibi hizlandırmaz ama Nokıa istese Iphone gibi hızlandırı diye Düşünüyorum Not su hızlanma Konusunda yanlışsam Beni affedın Bırde açıklama yapın :megafon:

iyi Günler

ali_ince25

Üye
samsung omnina i 89010 hızlandı gibi piskolojikde olabilir ama

BktsBcr

BktsBcr

Üye
hmmmm, Teşekkürler.. :D

farkı farkettim:alkis

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Nasıl olduğunu anlamasamda Çok :tşk:
5800'da menü'ye girerken müthiş hızlandı anında giriyor :aha:

jayjay16

jayjay16

Üye
eyw dostum..

kademli

Üye
Gerçekten görmen gerek sanisede heryere girebiliyorum fark edildi E72 de fazla hissedemedim ama 5800 çok iyi oldu

Üst Alt