Telefonumu sattım. Acilen format atıp root kaldırıp sayacı sıfırlamam gerek help

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aarslan419

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu sattım. Acilen format atıp root kaldırıp sayacı sıfırlamam gerek help
Arkadaşlar Galaxy Note 2 telefonumu sattım. Format atmam, rootu kaldırmam ve sayacı sıfırlamam gerekiyor. Bu işlemleri hangi sırada yapacağım bunu bilmiyorum. Ayrıca format atmayı biliyorum ama root nasıl kaldırılır ve sayaç nasıl sıfırlanır bilmiyorum. Sayacın nasıl sıfırlandığıda forumda anlatılıyor ancak root nasıl kaldırılır bulamadım. Yardımcı olabilecek olan var mı. Telefonu ilk aldığım günkü haline getirmek için başka birşey yapmam gerekir mi. Bu ve benzeri şeyler..

manitu71

Üye
Rootlu tel i sakin formatlayip fabrika ayarlarına döndürme. Hard brick olur ve elinde patlar.odinden stock rom yukleyeceksin.bu sayede root kalkmış olur.tringle away adlı uygulama ile sayaci sifirlayabilirsin.bunlari yaptıktan sonra fabrika ayarlarına donersen sorun cikmaz.ilk günkü gibi olur tel.

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Rootlu tel i sakin formatlayip fabrika ayarlarına döndürme. Hard brick olur ve elinde patlar.odinden stock rom yukleyeceksin.bu sayede root kalkmış olur.tringle away adlı uygulama ile sayaci sifirlayabilirsin.bunlari yaptıktan sonra fabrika ayarlarına donersen sorun cikmaz.ilk günkü gibi olur tel.

Oyle sey mi olur patlamaz sifirlarsan ama root gitmez unroot yaparak duzeltebilirsin . Trinagle away programi ile sayaci sifirlayabilirsin . Sen en iyisi orjinal rom flasla sibra da triangle away ile de sifirla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt