Telefonu Wifi Modem'e Çevirme

• 8 Ekim 2012
  • 10159 Okunma
  • 11 Cevap

1. arkadaşlar hani telefonun internetini usb kablosu ile bilgisara bağlayı kullanabiliyoruz ya telefondan çektiğimiz wifi yi de pc ye aktarabiliyor muyuz?

Yazan: aliosman166
  2. tekinhar bunu beğendi.
  3. 5 kere okudum pek birsey anlamadım , Telefondaki internetini Pc de Kullanabilirsin , Wi-Fi varsa zaten direk telefondan baglanabilirsin.
    Pcdeki İnterneti Kablo ile telefonda kullanmaktan mı bahsediyorsun ?

4. tlf nu wifi modem olarak kullanmak istiyor. Wifi ile Dışardan aldığı intetneti pc ye aktarmak istiyor

5. bu benim dediğimin tam tersi bu program ile telefonun internetini wifi te çeviriyorsun..

- - - Eklendi - - -

işte bahsettiğim bu :tşk: hakan :)

6. sanmıyorum öyle birşey olacagını ama olsa fena olmaz ..

7. sanırım konu ismini yanlış yazdım değiştirdim şimdi :) bu oluyor mu veya nasıl olabilir yardımcı olan olursa sevinirim..

8. nokia 603 war bende deniyorum oluyorda internete nerdeyse hiç girmiyor olmuyor öyle /50 çekiiyor benim wifi

9. ben sorunu anladım sanırım masaüstü bilgisayara wifi ye bağlanmış bir telefondan internet çekilmek isteniyor onun bir yöntemi olmalı nokia suite ile belki yapılabilir

10. nokia suit ile oluyor program açıldığında seçenekler ya da dosya sekmesinin altındaydı. Bi bak mutlaka görürsün.

11. Bir Yerde Yazıyordu Ama Nerde :hmmm

12. kcr

kcr
    Suite'deki bağlantı mobil veri için. Nokia pc internet access uygulaması da aynı. Epeyce araştırdım; maalesef cepteki kablosuz bağlantı aracılığıyla pc'den internete girmek mümkün gözükmüyor. En azından symbian için, şimdilik. Pc'ye kablosuz adaptörü takmak geriye kalan tek çözüm gibi duruyor.

Yüklüyor...
14/11/2018 - 13:57