Telefonu Wifi Modem'e Çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Wifi Modem'e Çevirme
arkadaşlar hani telefonun internetini usb kablosu ile bilgisara bağlayı kullanabiliyoruz ya telefondan çektiğimiz wifi yi de pc ye aktarabiliyor muyuz?

tekinhar

tekinhar

Üye
5 kere okudum pek birsey anlamadım , Telefondaki internetini Pc de Kullanabilirsin , Wi-Fi varsa zaten direk telefondan baglanabilirsin.
Pcdeki İnterneti Kablo ile telefonda kullanmaktan mı bahsediyorsun ?

haqanguven

haqanguven

Üye
tlf nu wifi modem olarak kullanmak istiyor. Wifi ile Dışardan aldığı intetneti pc ye aktarmak istiyor

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
bu benim dediğimin tam tersi bu program ile telefonun internetini wifi te çeviriyorsun..

- - - Eklendi - - -

tlf nu wifi modem olarak kullanmak istiyor. Wifi ile Dışardan aldığı intetneti pc ye aktarmak istiyor
işte bahsettiğim bu :tşk: hakan :)

emreli01

emreli01

Üye
sanmıyorum öyle birşey olacagını ama olsa fena olmaz ..

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
sanırım konu ismini yanlış yazdım değiştirdim şimdi :) bu oluyor mu veya nasıl olabilir yardımcı olan olursa sevinirim..

balabanya

Üye
nokia 603 war bende deniyorum oluyorda internete nerdeyse hiç girmiyor olmuyor öyle /50 çekiiyor benim wifi

osmanaslan1060

osmanaslan1060

Üye
ben sorunu anladım sanırım masaüstü bilgisayara wifi ye bağlanmış bir telefondan internet çekilmek isteniyor onun bir yöntemi olmalı nokia suite ile belki yapılabilir

gdb888

Üye
nokia suit ile oluyor program açıldığında seçenekler ya da dosya sekmesinin altındaydı. Bi bak mutlaka görürsün.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bir Yerde Yazıyordu Ama Nerde :hmmm

kcr

Üye
nokia suit ile oluyor program açıldığında seçenekler ya da dosya sekmesinin altındaydı. Bi bak mutlaka görürsün.

Suite'deki bağlantı mobil veri için. Nokia pc internet access uygulaması da aynı. Epeyce araştırdım; maalesef cepteki kablosuz bağlantı aracılığıyla pc'den internete girmek mümkün gözükmüyor. En azından symbian için, şimdilik. Pc'ye kablosuz adaptörü takmak geriye kalan tek çözüm gibi duruyor.

Üst Alt