Telefons seçimi yardım

• 20 Eylül 2012
  • 1015 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. su an 5800 kullanıyrum çıktıgı donemde iyi idi halen memnunum ama artık hatalar vermeye falan basladı teli degiştirecem androit işletim siteminide hiç sevmiyorum ve symbianda çok geride kaldı oneriniz nedir?

Yazan: Zaman_yolcusU
  2. Ios

3. Wp veya ios... Ama senin bütçen de önemli

4. 600 700 bi bütçe avr çok zorlasan 800
    ve ios hangisi duymadım daha once

5. İos iphone isletim sistemi

6. Ne istediginde onemli. Dersen ki oyun oynarim o zaman iOs. Yok ben daha sade seviyorum dersen Wp.

- - - Eklendi - - -

Doğrudur kardes. Ben ios olan bir telefon almasi konusunda soyledim.

7. nokia 603 al.

8. iphone 5 para etmez ben daha çok video ve internet için ama videoda mkv açan veya altyazı dosyası okuyn bi tel varmı bilmiyorum

9. İphone 5 para etmezse bence 3310 kullan yilan oynarsin

kullanıcıadları ve msafa1905 bunu beğendi.
  10. samsung s wifi 5 diye bi medya player var aslında ona bakarsanız ama telefon ozelligi yok onun gibi birşey

- - - Eklendi - - -

bulsak onu :)

11. Aynen

12. n8 i olan bi arkadaş buraya gelebilirmi :)

13. Windows al derim .Pardon daha önce hangi android işletim sistemli telefonu kullandınız ?

14. 603 veya 701 almanı öneririm.
    5800 de symbiandan farklı daha güzel bir symbian işletim sistemi mevcut.

15. kendim almadım ama annem ağabeyim falan kullanmaya basladı nceledim fakat bana göre deil symbian hayranalrı anlar:) ve gerçekten 5800 ve6600 çok farklı telefonlardı

16. 800 lira bütçeye gidecek en iyi telefon Ace 2 ve Xperia Neo V'dir bence.Eğer 2. el alırım dersen kesinlikle SII - Galaxy Note ve Galaxy Nexus arasından tercih yapmalısın.Eğer 2. el alabilirsen 800 liralık 0 telefonla arasında uçurum olan bir model elde etmiş olursun.

17. Arkadaş android istemiyor

18. 800 liraya wp var mi acaba???

- - - Eklendi - - -

Android isteniyorsa wp veya symbian olabilir... Symbian dan 701 olabilir... Ama wp den o fiyata ne önerebilirim bilmiyorum

19. andorid winsowsun linuxa yaptıgı gibi symbian alıp sabit kalıplara sokmus 701 olabilir kullanan arkadas varmı yada n8 kulananan sormak istediklerim var

20. Anlamadım ? Symbian'ı alıp belli kalıplara mı sokmuş ? Aynı şekilde Windows'ta Linux'u alıp mı belli şekillere sokmuş ? :kop2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 23:19