Telefons seçimi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
    Konu Sahibi
Telefons seçimi yardım
su an 5800 kullanıyrum çıktıgı donemde iyi idi halen memnunum ama artık hatalar vermeye falan basladı teli degiştirecem androit işletim siteminide hiç sevmiyorum ve symbianda çok geride kaldı oneriniz nedir?

badmus

badmus

Üye
Ios

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Wp veya ios... Ama senin bütçen de önemli

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
    Konu Sahibi
600 700 bi bütçe avr çok zorlasan 800
ve ios hangisi duymadım daha once

Symbianize

Symbianize

Üye
İos iphone isletim sistemi

badmus

badmus

Üye
Ne istediginde onemli. Dersen ki oyun oynarim o zaman iOs. Yok ben daha sade seviyorum dersen Wp.

- - - Eklendi - - -

İos iphone isletim sistemi

Doğrudur kardes. Ben ios olan bir telefon almasi konusunda soyledim.

msafa1905

msafa1905

Üye
nokia 603 al.

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
    Konu Sahibi
iphone 5 para etmez ben daha çok video ve internet için ama videoda mkv açan veya altyazı dosyası okuyn bi tel varmı bilmiyorum

Symbianize

Symbianize

Üye
İphone 5 para etmezse bence 3310 kullan yilan oynarsin

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları ve msafa1905
Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
    Konu Sahibi
samsung s wifi 5 diye bi medya player var aslında ona bakarsanız ama telefon ozelligi yok onun gibi birşey

- - - Eklendi - - -

İphone 5 para etmezse bence 3310 kullan yilan oynarsin
bulsak onu :)

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
    Konu Sahibi
n8 i olan bi arkadaş buraya gelebilirmi :)

Black-killing

Black-killing

Üye
Windows al derim .Pardon daha önce hangi android işletim sistemli telefonu kullandınız ?

halilcan5594

halilcan5594

Üye
603 veya 701 almanı öneririm.
5800 de symbiandan farklı daha güzel bir symbian işletim sistemi mevcut.

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
    Konu Sahibi
Windows al derim .Pardon daha önce hangi android işletim sistemli telefonu kullandınız ?
kendim almadım ama annem ağabeyim falan kullanmaya basladı nceledim fakat bana göre deil symbian hayranalrı anlar:) ve gerçekten 5800 ve6600 çok farklı telefonlardı

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
800 lira bütçeye gidecek en iyi telefon Ace 2 ve Xperia Neo V'dir bence.Eğer 2. el alırım dersen kesinlikle SII - Galaxy Note ve Galaxy Nexus arasından tercih yapmalısın.Eğer 2. el alabilirsen 800 liralık 0 telefonla arasında uçurum olan bir model elde etmiş olursun.

Black-killing

Black-killing

Üye
800 lira bütçeye gidecek en iyi telefon Ace 2 ve Xperia Neo V'dir bence.Eğer 2. el alırım dersen kesinlikle SII - Galaxy Note ve Galaxy Nexus arasından tercih yapmalısın.Eğer 2. el alabilirsen 800 liralık 0 telefonla arasında uçurum olan bir model elde etmiş olursun.

Arkadaş android istemiyor

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
800 liraya wp var mi acaba???

- - - Eklendi - - -

Android isteniyorsa wp veya symbian olabilir... Symbian dan 701 olabilir... Ama wp den o fiyata ne önerebilirim bilmiyorum

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
    Konu Sahibi
andorid winsowsun linuxa yaptıgı gibi symbian alıp sabit kalıplara sokmus 701 olabilir kullanan arkadas varmı yada n8 kulananan sormak istediklerim var

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
andorid winsowsun linuxa yaptıgı gibi symbian alıp sabit kalıplara sokmus 701 olabilir kullanan arkadas varmı yada n8 kulananan sormak istediklerim var

Anlamadım ? Symbian'ı alıp belli kalıplara mı sokmuş ? Aynı şekilde Windows'ta Linux'u alıp mı belli şekillere sokmuş ? :kop2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt