Telefonlarınızın İmei numarasını değiştirin

Sponsorlu Bağlantılar

müzikman

Üye
saolasın

ecem deniz

Üye
off ya isyanlardayım programları indirdm hiçbiride işe yaramadı yaaaaaaaa ama yhaaaaaa

novek

Üye
Dikkat içinfe torjan vardır yani truva atı eger çalıştırırsanız dosyayı yukleyen arkadaş butun şifrelerinizi çalıcak. yada pcnizde sorf yapıcak :)

bll_cng

Üye
kardes bende de aynı sorun vardı ...

mehmetmavi

Üye
sagol ellerine saglık

dr.hasan

Üye
size tawsiye arkadaslar SNIM_RW_v1.0.4 kullanın ne virüs war nede birsey.weeee bluetooth ile baglanırsanız daha kolay.sadece comport ayarlarını yapın pat die değiştirin ister tek hatlı isterseniz cift hatlı telefonlarda ;) aslında kanuna göre burda ikamet edenler ikamet ile 34 krs a kaydettirebiliyorlar ama iste telekom kendi basına pasaport sacmalıgını cıkardı.illaki burdan alın bizde size faizle birlikte geçirelim diyolar :) nyse kolay gelsin tlfnlar kapanmadan yapın ;)

koyluyuz

Üye
bende lg km 900 var. imei değiştirmek için ne yapmalıyım

OZKNSMNC

Üye
emgine saglık

tiristian

Üye
teşekkürler

OZKNSMNC

Üye
teşekkürler

06Nurettin

Üye
arkadaşlar bende yaşlılar için üretilmiş u58+ model bir çin telefonu var ve imei den dolayı açılmıyor ancak bunun imei değişimi için bluetooth ve usb girişi bulunmuyor sadece kulaklık çıkışı var acaba bunun imeisi nasıl değiştirilebilir..

oommeerr89

Üye
sonunda oldu çok teşekkürler.. ben internet ayarlarını yapıp internete girmeye başladıktan sonra bu sorun çıkmıştı.. arkadaşlar da bunun için kayıt dışı olduğu anlaşılıyor demişlerdi. imei'sini aldığım telefon benim eskiden kullandığım bir telefon.. yani kayıtlı ve sorunsuz.. şu an internet bağlantısı yapmam sorun olur mu acaba? sonradan sorun çıkmaz yani umarım..
15 haneli olanlar için arkadaşın verdiği spiderman programı işe yarıyor
driver sorunu yaşayanlar için de benim de uzun süre arayıp bulduğum driverı paylaştım umarım işinize yarar..
rapidshare.com/files/175975150/Spiderman_Driver.rar
spiderman ve driver aynı linkte..

sado_171

sado_171

Üye
tesekkürler admin kolay gelsin

anamurtelefon

Üye
arkadaşlar deneyen varsa lütfen cevap yazsın.
çünkü usb ile imeil değiştireleceğini sanmıyorum.
bu program çalışırsa çok güzel olacağını inanıyorum.
birde resimli anlatma veya video lu anlatma fırsatınız varsa çok güzel olur.
deneyen varsa lütfen paylaşşsın.
paylasımın için teşekkürler!...
:hmmm
çok teşk

leventpower

Üye
tesadüfen forumda bu konuya denk geldım arkadaslar sizce bu hakmıdır kafadan imei sallamak ne demek siz böyle yaparsanız bır baskasıda sizin 3.000 bin lira ya aldıgınız bır cıhazın imei sini sallar tutturur bu hoşunuza gıdermıydı yapmayın lütfen.kendınze yapılmasını ıstemedıgınız bır şeyı bır baskasına yapmayın bunun ıkı katı olarak size dönecegını unutmayın

Üst Alt