çin malı s3 bilgisayara bağlama

Sponsorlu Bağlantılar

saly35

saly35

Üye
    Konu Sahibi
çin malı s3 bilgisayara bağlama
arkadaşlar merhaba çin malı s3üm var bi tane ekranı kırıldı yaptırmak istemiyorum telefon çalışıyor sadece bilgisayara bağlayıp içindeki fotoğrafları ve bilgilerimi almak istiyorum usb ile bilgisayara bağladığımda driverini yüklüyor sorun yok bilgisayarıma çıkarılabilir disk geliyor ama boş sanırım hafıza kartı ile ilgili gelen disk hafıza kartım yok o yüzden boş olabilir ama ben telefonun kendi hafızasındaki bilgileri almak istiyorum Kies , Nokia suit tarzı çin telefonları için program varmı yada bu işin bi yolu varmı nasıl görürüm dosyalarımıolur veya olmaz diyebilcek biri yokmuekranı çalışmayan ama kendisi çalışan telefondan nasıl resimlerimi alabilirim kimse bilmiyormu ?

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
telefondan bir şekilde veri bağlantısını açman gerek

saly35

saly35

Üye
    Konu Sahibi
telefonu açıldığında sadece beyaz ışık yanıyor görüntü alamıyorum ekran yüzünden veri bağlantısını açamıyorum

erd37

Üye
Usb hata ayıklama açıksa qtab kullan. Olmazsa morobo kullan.

dayannight

dayannight

Üye
telefon androidse nedeni telefonu bilgisayara bağlayınca usb bellek olarak çalıştır seçeneğini etkileştirmek gerekiyor. Tüm telefonlar için snappea diye program var onu bir dene tüm dosyalarını, rehber ve mesaj kayıtlarını da alabilirsin

Üst Alt