telefonlarını hacklemeyip yana yana signed uygulama arayanlar bir bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
telefonlarını hacklemeyip yana yana signed uygulama arayanlar bir bakabilir mi?
arkadaşlar forumdaki paylaşımların hepsinin altında 5-10 tane "bunun signed olanı yok mu? " yazan insanlar görüyorum.bu foruma üye olmuşsunuz belli ki telefonunuzdan belli bir verim almak, tüm imkanlarından faydalanmak istiyorsunuz.fakat bunun için de hiçbir şey yapmıyosunuz.
Telefon hacklemek kafanızda kötü şeyler çağrıştırıyor sanırım. ismi "hack" olduğu için orijinalliği bozulacak, telefon zarar görecek sanıyorsunuz, yada hackleme işlemini yapamamaktan korkuyosunuz.
HACK DENİLEN İŞLEM TELEFONUN ORİJİNALLİĞİNİ BOZMAZ.sadece sertifikasız uygulamaları da kurabilmenizi sağlar.sertifikasız uygulamaları kurabilmeniz için iki yöntem vardır; ya sertifika almalısınız ki bu en az bir gün sürüyor ve opda sanırım sertifika vermeyi bıraktı(kesin emin değilim..yada sadece 5 dakikanızı ayırarak telefonunuzu hacklersiniz ve sertifika hatası almaktan kurtulursunuz..

hack telefona zarar verir diye düşünenlere şöyle anlatayım; sertifikasız uygulamalar telefon tarafından güvenilmeyen uygulama olarak algılanır ve telefon bunu kurmak istemez. (tıpkı güvenlik görevlilerinin 18 yaşından küçükleri eğlence kulübüne almamaları gibi.)
biz opda gibi sitelerden sertifika alıp programı sertifikalayınca ve telefona kurabiliyoruz (bu da tıpkı 18 yaşından küçük birinin eline sahte kimlik verip gece kulübüne sokmak gibi.)
hacklemede ise telefonun sertifika sorgulamasını kapatıyoruz.(bu da gece kulübünün önündeki güvenliği kaldırmak gibi bi şey)

yani her halükarda telefona kurulmaması gereken bir uygulama telefona kuruluyor.(yani içeri girmemesi gereken genç içeri giriyor)

yani sonuç olarak o uygulama telefona zarar gelecekse hrr türlü verir.sertifikalı olsa da olmasa da.
bu yüzden hiç çekinmeden telefonlarınızı hackleyin.

hadi şimdi 5 dakikanızı ayırın ve telefonlarınızı hackleyin.hem siz büyük bir dertten kurtulun hem de paylaşım yapan arkadaşlar her seferinde aynı uygulamanın sertifikalı olanını arama yükünden kurtulsun:)

alın size en kolay hack yöntemi http://www.maxicep.com/symbian-3-si...klendi-belle-anna-s-3-s60v5-s60v3-548914.html

hadi üşenmeyin de yapın şu işi:D

----------Eklendi @ 22:46:37 ---------- Yazıldı @ 22:43:16 ----------

şunu da eklemek isterim HACK YAPMA CİHAZI KESİNLE GARANTİ DIŞINA ÇIKARMAZ arkadaşlar rahat olabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: iatis, RdvanA., CanKartaL ve 6 diğerleri

ucantcme

ucantcme

Üye
oldu

TeAmo42

TeAmo42

Üye
arkadaşım eline sağlık. Bu hack yapmayanları bende anlamıyorum :) yalnız örnekler supermiş :)

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
En çok örnekler hoşuma gitti hacki kaldırıp tekrar hackleyesim geldi vAllaha :)

DxTR90

DxTR90

Üye
ağzına sağlık :D

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi

arkadaşım yorum yapmak için yorum yapma.burda insanlara bi şey anlatmaya çalışıyoruz kafalarındaki yanlış anlaşılmaları düzeltmeye çalışıyoruz.sen istemiyosan hackleme telefonunu ama unutma kimse sana signed uygulama bulmak zorunda değil.
eğer aklında hala hack yapmakla ilgili şüpheler varsa bunların neler olduğunu söyle ki yardımcı olalım.kimsenin de kafasını karıştırma

----------Eklendi @ 23:00:13 ---------- Yazıldı @ 22:59:05 ----------

rica ederim arkadaşlar bu konu canımı sokmaya başlamıştı. aklıma bi anda o örnekler geldi nedense:D:D

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve n000k
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
arkadaşım yorum yapmak için yorum yapma.burda insanlara bi şey anlatmaya çalışıyoruz kafalarındaki yanlış anlaşılmaları düzeltmeye çalışıyoruz.sen istemiyosan hackleme telefonunu ama unutma kimse sana signed uygulama bulmak zorunda değil.
eğer aklında hala hack yapmakla ilgili şüpheler varsa bunların neler olduğunu söyle ki yardımcı olalım.kimsenin de kafasını karıştırma

----------Eklendi @ 23:00:13 ---------- Yazıldı @ 22:59:05 ----------

rica ederim arkadaşlar bu konu canımı sokmaya başlamıştı. aklıma bi anda o örnekler geldi nedense:D:D

tam oturmuş ama :) bu arada sıkmaya demek istedin heralde yanlış anlaşılmasın :)

• Beğen
Tepkiler: iatis
ucantcme

ucantcme

Üye

çoğu yerde benim de yorumum var ben de endişeliydim ama guzel anlatmşsn teli belleym direkt hacklcem. Emeğine sağlık bu arada yanlış anlaşılmak istemezdim post kasmak gibi bi' amacım yoktu

mstf_l

mstf_l

Üye
her zaman ki özlü sözümü söyleyeyim :ehe

Hacksiz symbian kullanmak yemegi koklayıpta yememek gibi birseydir.

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq
man20

man20

Üye
telefonu hackledikten sora nokia'nın göndereceği herhangi güncellemeleri 'yazılım güncelleme' kısmında görebiliomuyuz ve de ordan yükleyebiliomuyuz?

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
çoğu yerde benim de yorumum var ben de endişeliydim ama guzel anlatmşsn teli belleym direkt hacklcem. Emeğine sağlık bu arada yanlış anlaşılmak istemezdim post kasmak gibi bi' amacım yoktu

yok önemli değil sen de kusura bakma biraz sert çıktım ben de:) hala endişelerin varsa yardımcı olabilirim

----------Eklendi @ 23:07:14 ---------- Yazıldı @ 23:05:22 ----------

telefonu hackledikten sora nokia'nın göndereceği herhangi güncellemeleri 'yazılım güncelleme' kısmında görebiliomuyuz ve de ordan yükleyebiliomuyuz?

tabiki görebiliyorsun.telefon orijinalliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.hack işlemi sadece sertifikasız uygulamaları kurmanı sağlar başka bir şeye karışmaz.
bi de sistem dosyalarına erişimi sağlar..tabi istersen:)

• Beğen
Tepkiler: n000k
ucantcme

ucantcme

Üye
yok önemli değil sen de kusura bakma biraz sert çıktım ben de:) hala endişelerin varsa yardımcı olabilirim

estafurullah kardesim şuan tek derdim belle 3.adım hatası. Bıktım 3 gundur bugun denemedim :D

tarxhn

tarxhn

Üye
bu acıklama hack yapmaya korkan arkadaslar için iyi oldu.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

herşey aynı kalıyo sadece unsigned uygulamaları yükleyebiliyosun :)

----------Eklendi @ 23:09:31 ---------- Yazıldı @ 23:08:16 ----------

evet sıkmaya olacaktı o yanlış anlaşılmasın:D ı o yanyana olduğu için olmuş:D

insanlık hali olabilir böyle hatalar :)

man20

man20

Üye
bu verdiğin link orjinal belle için hacklenir dimi? çünkü önceden arkadaşlar orjinal belleyi yükledikten sora hackleyemioz,çalışmıo eski yöntem gibi şeler yazmıştı (verdiğin link 2 ocakta yani orjinal belle çıkmadan önce yayınlanmış) o yüzden sordum.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
bu verdiğin link orjinal belle için hacklenir dimi? çünkü önceden arkadaşlar orjinal belleyi yükledikten sora hackleyemioz,çalışmıo eski yöntem gibi şeler yazmıştı (verdiğin link 2 ocakta yani orjinal belle çıkmadan önce yayınlanmış) o yüzden sordum.

ben bu yöntemle arkadaşımın orijinal belleli c6-01'ini hackledim dün:) yani orijinal belle de hacklenebiliyor.konuyu açan arkadaş sensetion konuyu güncellemiş

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben belleyi kurduktan sonra ordan hackledim ;)

Burakkk250

Üye
​bilmeyenler için çok iyi açıklamışsın kardeş.eline sağlık

Üst Alt