Telefonla konuşurken ses değiştirme programı lazım

• 15 Eylül 2013
  • 10504 Okunma
  • 17 Cevap

1. slm arkadaşlar bende nokıa c6-01 var bunun için telefonda konuşurken sesimizi değiştirebilecek bir program varmı

Yazan: kfahaa
  2. bizim bi arkadaşta varı çin malı bi telefon, bizim öbür arkadaşı aradı konuşyo onla, patron sanmış onu meğer .d
    kalın bi ses tonu veryodu telefon, belki vardır öyle bi uygulama

3. Çin malı hariç hiçbir telefonda bu özelliği bulamazsın boşuna uğraşma zamanında çok araştırdım..

4. tsk

5. yanlış ama var

6. bazı kulaklıklar var onlardan satın alırsanız olur

7. nokia 808 için kulaklıklar varmı peki?

8. Telefonla konuşurken karşı tarafa sesimi genç kız olarak duyurmak istiyorum.Arkadaşları işleteceğim.Erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.Genç kız sansınlar.Bu işi yapabilecek program,telefon,alet veya cihaz var mı?

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Arka plana ses ekleme programları vardı ama konuşmacının sesine doğrudan müdahale edebilen bir program ben de duymadım.Merak ettim şimdi varmıdır acaba. :D

10. yok arkadaşlar

Mobil cihaz ile gönderdi
    DeV/AsA bunu beğendi.
  11. yardım

12. ne için yardım istiyorsun ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Telefonla konuşurken karşı tarafa sesimi genç kız olarak duyurmak istiyorum.Arkadaşları işleteceğim.Erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.Genç kız sansınlar.Bu işi yapabilecek program,telefon,alet veya cihaz var mı?

14. çin mali telefon da bile vardı ancak symbian da böyle bir program yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Bu işi iyi yapabilecek iyi bi çin malı telefon önerir misiniz bana?Max 300 tl param var hocam.

16. çin malı önermem

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Neden hocam?

18. sırf şaka için telefon alınmaz internete girmez çabuk bozulur vs

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
14/11/2018 - 07:37